Příspěvky uživatele - 137.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmení pro malé líny, 8.7.2014
Nevím sice, co přesně myslíte násadou u larev masařky. Ale o sehnání násady se v podstatě nemusíte starat. Masařka, masařky přiletí samy. Samy také nakladou vajíčka. Vylíhlé larvy jsou také samostatné. Jde jen o to, nabídnout masařkám vhodnou potravu... celý příspěvek >
Krmení pro malé líny, 6.7.2014
Jednou jsem měl v akvárku přes zimu kapříčky. Na počátku byli malinkatí (4-6cm) a zaplísnění. Na jaře už velcí (možná i 20cm). Byli zajímaví a asi i „ochočení“. Byli také pořád hladoví. Nejraději žrali vařená kuřecí játra. To se nacpali do kulata.... celý příspěvek >
Rybiz Red Lake, 27.6.2014
Děkuji za fotky. List tvarem odpovídá, i popis, ale takovou kvalitu hroznů tedy nemám. Cca 25 kuliček v hroznu, velmi pěkné, to tedy nemívám a smekám. U nás ale mrzne, když rybízy kvetou. Letos snad až -6. Takže hrozen nemám tak plný. Proto asi i... celý příspěvek >
Ovce nakrytá otcem, 27.6.2014
Podstatou vlákna je vlastně příbuzenská plemenitba. V tomto případě úzká příbuzenská plemenitba. Příbuzenská plemenitba je jednou ze základních metod šlechtitelské plemenářské práce a stojí za vznikem většiny plemen. Také v testaci se používá. Takže... celý příspěvek >
Choroba jabloně - o co se jedná?, 27.6.2014
A tak taky jedna veselá: přeroubovat.
Rybiz Red Lake, 26.6.2014
Dobrý den. Někdy začátkem 80tých let jsem si koupil novinku Red Lake, spolu s jinými ve školce, která byla u silnice mezi Jičínem a věznicí Valdice. Dnes pěstuji potomky této rostliny a ani jiné Red Lake a z jiných podmínek, neznám. Hroznem,... celý příspěvek >
Roubování slivoní v roce 2014, 21.6.2014
Možná fotky pana Rosti Moudivláčka nejsou technicky ideální. Nevím. Mně samotného už nějak nezajímají počítačem zpracovaná „foto“ katalogů. Nemám chuť v nich ani zalistovat. Ale fotky pana Rosti Moudivláčka mi připadají tématicky i dobou velmi... celý příspěvek >
Kde objednat ovocné keře, 19.6.2014
Drobné ovoce, keře a rouby, jsem objednával z Sempra V. Losiny, Školní statek Opava. Vždy vše bezvadné. JG
Velikost nových roubů, 16.6.2014
Dobrý den. Úplně dobře si Váš stromek z Vašeho popisu představit neumím. Ale to není tak důležité. Roub – rouby bujně rostou. Čili srůst bezvadný. Výborně. Nejdůležitější je toto zachovat. Prudký vítr za letní bouřky docela snadno vylomí, ulomí,... celý příspěvek >
Roubování slivoní v roce 2014, 11.6.2014
Dobrý den. Také bych se chtěl zeptat. A to ohledně oček, tedy vlastně už výhonů. Loni v létě jsem očkoval silnější podnože. Domácí, Katinkou a Elenou. Rostou dobře, děkuji za optání. Rouby (i očka) roubované na jaře nízko nad zemí také šly... celý příspěvek >
Kulhající kačena, 8.6.2014
Červi a uřezané jazyky. Já vím, středověk neskončil. Ale i tak, nevěřte tolik na pověry. Kulhání káčat bývalo především důsledkem výživy (nutriční svalová distrofie), vyjimečně zranění (třeba je uhonil pes). Nejčastěji chyběl vitamín E a prvek selen.... celý příspěvek >
Přemnožení žab v jezírku, 7.6.2014
Štika. Skokani to pochopí raz dva. Štika je krásná, ale to blbec. Nebo sumec. Je zajímavý, chytrý a učenlivý. Může žít desítky let.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 5.6.2014
Dobrý den. Mám několik let několik keřů. Rostou na slunci, u potůčku, v bažinaté jílovité půdě. První keře jsem dostal jako starší neplodící, bez jména. Dále jsem si pořídil sazenice Altaj, Amur, Goluboje vreteno a Morenu. Letos před prořezem byl... celý příspěvek >
Lekníny a kapři, 29.5.2014
Mně to divné nepřipadá. Každý rok je trochu jiný a každá obsádka je taky trochu jiná.
Lekníny a kapři, 28.5.2014
Přeci zabránit kaprům v přístupu k leknínům. Ohradit. Materiál podle toho, jaký jste estét. Například pletivo, proutí, prkno. V rybníce dávám husté větve.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika