Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 11.6.2009
Pil som taku. Sud jej dal neobycajnu jemnost. Ja ako "pijan amater " som skoro nespoznal co to je...  Trosku ubral niektore vyrazne chute a pridal malinko buket.... no a trochu farby. Bola vynikajuca z toho sudu i ked mozno to bol len... celý příspěvek >
Pro milovníky betonových koryt, 10.6.2009
Raselina dodava betonu na zaciatku prirodzeny vzhlad, neskor aj porovistost. Meni zasadite pH betonu viac k neutralnemu a tym takomto betone mozu rast machy ci ine rastliny, pre ktore beton nie je to prave orechove. Raselina je dobry substrat... celý příspěvek >
Břečťan na zelenou střechu?, 9.6.2009
... a v lete sa uvari. Je to rastlina skor do tiena. Strecha sa bude prehrievat a pritom brectan nema rad ani netienenu stran.
Co je to za nemoc u mých rajčat, 8.6.2009
Narazil som na nete na nejaku novu chorobu, ktora sa vyskytla pred 2 rokmi prvykrat v USA. Je to virus. Ak je to ono, vyzera to dost hrozivo. V USA prisli na niektorych uzemiach uplne o urodu rajcin. Navyse choroba moze rast aj na inych rastlinach.... celý příspěvek >
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 7.6.2009
...no a ak zbavujete dreva zo stavby a v popole zostane par klincov tak sa tym percentom dostaneme uplne niekde inde . Ale ten obsah zeleza!...nejedna ruda by sa zan nemusela hanbit. 
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 7.6.2009
Je to tak ako pise Tomast. (Biomass and Bioenergy Vol. 4, No. 2, pp. 103-116, 1993), ak ide skutocne o popol dokonale zhoreneho dreva. Ono ten popol, ak predpokladame, ze nema ziadnu naadsorbovanu vodu pripadne nezhorene castice uhlika, ani nema co... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 7.6.2009
To co pisete, je asi jedina nevyhoda nadrzi, ktore maju staly pritok a odtok z vonkajsieho zdroja (a este studena voda). Zanesenia najma pri povodniach ci burkach stale hrozi, najma pri rozvodneni potoka, ktory je vasim zdrojom pritoku vody. Mozno by... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 7.6.2009
Skoda, asi nik nepozna. Spytam sa este vseobecne. Ma niekto skusenosti a su na trhu este dalsie stroje, co kombinuju sekacku a vertikutator? Samozrejme myslim male sekacky do zahrady.
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 7.6.2009
"K pokrytí potřeby makroelementů není zapotřebí pálit kubíky dřeva" To som nikdy netrvrdil, ale zda sa mi neefektivne hnojit drevenymi pilinami za ucelom obohatenia pody draslikom. Popol je skvele hnojivo. Jedinymi nevyhodami je, ze ma... celý příspěvek >
Organické hnojivo na trávník, 6.6.2009
Mocovina je OK. Najlepsie rozpustit vo vode podla navodu na obale (radsej redsia...) a postriekat. Mocovina sa mineralizuje relativne pomaly a aj jej ucinok je dlhsi.
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 6.6.2009
... lenze ak mate z niekolkych kubikov dreva vrece popola, kolko dreva by ste potrebovali, aby Vam to dalo dostatok draslika?
Jde zapůjčit vertikulátor?, 6.6.2009
Nie som si isty, ci je treba vertikutovat travnik s lucnym kvietim
Jaké zvolit čerpadlo do sudu, 6.6.2009
Grizzli ma vacsi prikon, nie vykon. Skuste si zistit pracovnu krivku, Pripadne max vylak a prietok. Ak ma tieto parametre lepsie Gardena tak jej 300 W je vyhodou na mensom ucte za elektrinu. Ak ma Gardena regulator tlaku, je to velka vyhoda. Aj ten... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 5.6.2009
Moja skusenost s chorobami travnika je, ze pride, ak trave nieco chyba. Ja som raz podcenil hnojenie. Tym ze trava neustale rychle rastie, spotrebovava vela zivin. Bolo velmi teplo, trava dostavala zavlahu kolko bolo treba a rastla ako diva. Uslo nam... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 4.6.2009
Gude dodava motorovu vretenovu sekacku v kombinacii je prevzdusnovacom a vertikutatorom. To sa mi zda byt zaujimavy stroj vzhladom na usporu priestoru, oproti nakupu zvlast sekacky a vertikutatora. Kupovat vertikutator na 1 ci par pouziti v roku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika