Příspěvky uživatele - 62.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Páska na lepení foliovníků?, 24.1.2008
Vážení pěstitelé, postrádám bezvadnou pásku na lepení folíí na výrobu foliovníku. Jmenuje se agropáska, pásku přestali údajně vyrábět Není na trhu tak 3 roky. Nechápu proč není něco adekvátního na trhu. Nemáte někdo zdroj? S pozdravem... celý příspěvek >
TZ4 K14 motor olej z výfuku, 23.1.2008
Já lituji, že nebydlíte vedle. V mé chalupářské vesnici jsou vesměs samí pitomci a komunisti. Tak si važte dobrého "prostředí" Z D
Výchovný řez vysokokmenů, 23.1.2008
Já bych si dovolil říci, že máte ty stromy moc blízko sebe. Ten dub, nebo co je to, přesně nevím, je moc blízko nad těmi jabloněmi. Ta bonita půdy je skutečně mizerná. Je znásobená tím svahem. Já jsem okupován srnčí zvěří. Zatím se mi daří na... celý příspěvek >
jak dokyselovat pudu boruvkam?, 17.1.2008
Kys. dusičnou seženete ve Zatnické ulici. V Pze. Škoda, že Vám nemohu dát adresu také do Bratislavy. Ta už k nám nepatří...
Rakytník, 14.1.2008
Samotné plody jsou kyselé, za použití medu, nebo cukru jsou naprosto snesitelné, Některé léky jsou při rozkousání rovněž pro silné nátury. Srovnávat rakytník s plody trnky je skutečně přehnané. Rakytník používáme především pro jeho ojedinělé množství... celý příspěvek >
Kde najdu brambory se silnou opravdu bramborovou chutí?, 13.1.2008
Je to tím, že vzpomínáte na mládí...
Rakytník, 13.1.2008
Rakytník je bezva, ale vyžaduje dost místa. Odnožují převážně samčí rostliny. 1 samec na 3 samice. Plody můžete sbírat za mrazu, ostřiháváním větviček s plody. Já tyto větvičky dávám zmrznout do mrazáku. Po namrazení odrolím na mísu. Po rozmrznutí... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 12.1.2008
Já naprosto souhlasím. Měl jsem zde podobný příspěvek. U jabloní je to např. Čistecké lahůdkové. Já jsem ho neměl z pecky. Odrúdu jsem vykácel. Špatná skladovatelnost. Mám z pecky 2 broskve. 1 už plodí nádherné broskve. Jedna ještě neplodí. Další... celý příspěvek >
Roubováni merunky, 12.1.2008
Já osobně bych nečekal na květ meruňky. Jakmile jde meruňce odloupnut kůra, roubujte. Máte při neujetí možnost opravného roubování. Důležité je uchovat rouby nenarašené. Samozřejmě jsem hovořil o roubování za kůru.
Bruska na nože sekaček, 12.1.2008
My "hoříme" nedočkavostí, nad zveřejněním Vašeho nápadu. Po leta sekám sekačkou vyrobenou z elektromotoru. Vždy jsem dělal nože "otočné" z čehokoli. Tedy materiálu dostatečně tvrdého. Sekačkám vadí především údery do kamenů a dalších předmětů. Nemají... celý příspěvek >
Technika orby, 10.1.2008
MIlý Martine, já jsem v Křivoklátských lesích, samotěžba? To je něco nemyslitelného I po dohodšě s hajným. Zde vládnou komunisti. Raději to dřevo nechaj shnít.
Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2008
Pane J.S. čtu často, toto diskusní fórum. Je jasné, že věcem kolem pil rozumíte. Samozřejmě jak se říká "každý má tu svou, za jedinou". Já jsem si dal opravit v Křivoklátě pilu Husqarnu. Bylo to děsné. Nikdy více. Takže lituji, že nebydlíte vedle.
T4 K14 vs TZ4 K14, 9.1.2008
Já amater startuji Slavii takto. V zimě. Vyšroubuji šroub na horní části válce. Na konec se dává doutnák. Ten jsem nikdy nepoužil. Vezmu trochu oleje a naleju ho do válce. Zašroubuji a startuji Někdy při minus 8. Napoprvé. Olej dotěsní válec. Zkuste.... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 8.1.2008
Přátelé, já jezdím pouze po cestách polních, a po poli. Tak mi nějak ty brzdy nevaděj. Nemohu investovat do serva. Nemám. Mám 5 dětí tak mám do čeho investovat. Nechcete mi někdo zasponzorovat servo? Náhradní díly kolem Prahy kde? Dále jsem hlavně... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 7.1.2008
Vážení přátelé, nechápu když Vás pojí takové dobré malotraktory jste na sebe jak "psi". Já mám mnoho let 10-ku. Brzdy mi nikdy pořádně nebrzdily. Zadní vůbec. Brzdím motorem, při řazení používám ruč. brzdu. Z traktoru jsem třikrát skákal skok plavmo.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika