Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zničit trávu, 28.4.2011
stačí obyčejný roundup. A můžete tam zasadit potom něco nového. pokud chcete zničit trávu ve výsadbě, tak Targa super. už ji mají i v malém balení.
Bobkovišeň Etna - hnědé skvrny, 11.4.2011
mrknete se na dotaz Bobkovisen - derave listy, tam je odpoved.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011
Barvínek, plazivka, ten snad roste všude, i ve stínu pod stromy.
Bobkovišeň - děravé listy, 8.4.2011
rádo se stalo, je to krásný živý plot, můj nejoblíbenější. Za rok ho budete mit vysoký a krásně hustý.
Bobkovišeň - děravé listy, 7.4.2011
je to houbova choroba (houba Stigmina carpophila), sucha skrvnitost listu. zacne to tema dirkama, postupne se zvetsuji a pak opadaj listy,  dostava se to na větve. Postříkejte fungicidem - např. Dithane. Je vhodne ostříhat ty oschlé větvičky,... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 25.3.2011
my si pujcujeme za 300 kc pujcovne. vertikutujeme 1krat rocne, takze zbytek roku by to jen zabiralo misto v garazi. mame 800 metru travniku, a i tak je lepsi si to pujcit. naposledy jsme meli alco, praci odveďe dobre, jen ten kos by mohl byt vetsi,... celý příspěvek >
Zvířátko v kompostu - vyloupaná kreveta?, 19.2.2011
není to spíš osenice? já tyhle larvy mám taky, ale měla jsem pocit že je to osenice, čili škůdce který dost ničí kořínky.
Poradte okurku, 9.2.2011
já obvykle seju rovnou do záhonu, jen je nutné uchránit to před slimákama, zbožnují malé sazeničky. Na trhu jsem si loni ještě koupila 2 sazenice roubované na dýni, cena 50 Kč za sazenici, a ty dvě rostliny plodily velmi dobře a stačilo nám to... celý příspěvek >
Teakový nábytek - pro a proti, 17.1.2011
oleje maji ruzne odstiny, je nutne si vybrat. My pretirame odstinem ktery da lehce nacervenaly odstin. Nektere kusy natirame kazdy rok, nektere ob jeden. Pres rok to ztmavne, to je pravda, ale zas tam moc to nevadi. Vetsinou kdyz sedime venku tak na... celý příspěvek >
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 17.1.2011
my jsme teakove veci kupovali v HomeArtu, je to takovy cenovy stred. Myslim ze tam byly zidle/kresla tak 2-4 000, stoly 4 - 6 - 8 000. Venku to stoji celorocne, prsi na to, snezi, na jare to vezmeme smirgl papirem a pretreme teakovym... celý příspěvek >
Jehličnan pro živý plot, 6.1.2011
jalovec roste pomalu, to bude dlouho trvat, než to vyroste. Když budete kupovat velkej, tak se nedoplatíte. Nechcete raději listnáč - habr nebo buk, to máte za 3 roky krásně husté, a stříhat to potřebuje jednou za rok, to není zas tak strašné.... celý příspěvek >
Koupit zahradu?, 2.1.2011
určitě koupit. 900 metru je moc pěkná zahrada... sama bych byla ráda kdybych si mohla podobnou přikoupit k našemu domu, bohužel parcela vedle nás je za 3000 za metr. Kdyz ji nekoupíte tak co budete dělat? Kde budete zahradničit? Skončíte se zahradou?... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.12.2010
ja mam jediny angrest  - Captivator, odolny proti padli a chutove je vyborny. Je to cerveny angrest, hodne pozdni. Navic beztrnny.
Fiskars vs. Gardena, 19.12.2010
u tech vymenovacich nastavcu se bojim jedineho - jak clovek bude prendavat ruzne nastavce, tak se casem vybeha ten spoj mezi tyci a nasadou. Je to umelohmotne, tak je to podle me jen otazka casu.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 24.11.2010
zkuste, ale jakmile je k dispozici slunecnice, tak se ptaci cpou jen slunecnici - kdyz ji nenajdou u vas, tak poleti jinam (soused dal ty kupovane lojove koule a nechodilo mu tam nic, vsichni ptaci byli u nas...). Sykorky letaji po jedne na krmitko,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika