Příspěvky uživatele - 248.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kordia nově vysazená problém, 24.3.2014
Co se vám tam nelíbí? Má tam normálně dřeň - spíš se mi nezdá část kůry na té levé, je na řezu dole hnědá místo zelená.     Lída
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 24.3.2014
Zajímavé je, že i Sempra Mažice brambory jako vhodnou předplodinu uvádí - viz zde. Je fakt, že je u mne písčitá zem, ale problémy s jahodníkem po bramborách jsem nikdy neměla (a sázíme je tak několik desítek... celý příspěvek >
Černání a následné uhynutí včech rostlin v bytě, 24.3.2014
Ještě by také mohl být nějaký špatný substrát (třeba nějaká rezidua herbicidu), pokud to nastalo od té doby. Pokud to je až např. poslední půlrok, tak ne... O těch oknech se mluvilo dost, že některá plastová (jejich zasklení) na kytky působí špatně.... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 24.3.2014
Karmen je vynikající, bylo tady o ní hodně napsáno. Málo plesniví a má velké aromatické plody, které nejsou tolik náchylné k otláčení. Pěstuji ji již řadu let. Senga Sengana je klasika, je ale poněkud měkčí.   Lída
Určenie druhu ostružiny, 24.3.2014
Jako maliny - odkopnout větvičku s kouskem kořenu a půjde to určitě.     Lída
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Jo, zapomněla jsem - po sklizni ponechávaný záhon přihnojit Cereritem...
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Záhony střídat, nejlepší je udělat nový záhon tam, kde minulý rok bylo hnojeno - ty jahody tam pak min. dva roky rostou, tak musejí mít dost živin. Jinak během roku s nimi moc práce není. Když to vezmu od jara : Po zimě obrat staré listí, okopat a... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Jahody ze semen jsou strašná piplačka, vysévají se již v únoru, takže letos je pozdě. Lepší je sadba, ale pokud budete sázet až teď, tak letošní úroda bude menší. Nejlepší doba k sázení jahod je první dekáda srpna.   Lída
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Sazenice jahod plodí první rok velké jahody, druhý rok hodně velkých jahod, třetí rok již ne tak velké jahody. Proto se je dpopručuje pěstovat max. tři roky. Osobně mám dva záhony, vždy po sklizni ten starší záhon zruším a zas jeden záhon sázím nový... celý příspěvek >
Marný boj s puklicí, 23.3.2014
Na oleandru s ní zatím bojuji marně, potírala jsem rostlinu Savelem a už dvakrát napíchala tyčinky Careo, ručně ji otírám a zatím se mrcha také pořád drží .           Lída
Nemoc psa? Poraďte, 23.3.2014
Může mít také močové kameny, nebo jen trubici ucpanou shlukem bílkoviny (to měl můj kocour). Dostal dvě injekce, na pět dní prášky a dietu na okyselení moči - veterina nutná, pokud by přestal močit úplně, může po 24hod. zemřít    Lída
Tulipány - díry v listech, 23.3.2014
Pomalu vylézají španěláci, mohou to být už oni - naservírujte jim Ferramol   Lída
Gladioly (mečíky), 23.3.2014
Nevím, jestli to dělám správně, ale sázím normálně na záhon s mečíky, jen ne tak hluboko. Ale mám dojem, že brut se má sázet o něco dřív, než velké hlízy...         Lída    
Založení zahrady, 23.3.2014
Tak tu zem trochu vylepšete - přidejte kompost, listí, rašelinu - zřejmě jí chybí humus, pak by se měla zlepšit.           Lída
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 23.3.2014
Stáří mezi pěti a deseti lety. Ale majitelky při sklizni plodů většinou plodící větvičky ostříhají a pak pohodlně otrhají, takže tím i tu výšku samičích rostlin udržují. Samčí nestříhají. Vidím, že tady píší i větší výšku - u nás je vespod písek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika