Příspěvky uživatele - 7.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reznutí a opadávání douglasky, 5.4.2010
Mám problém s jarním reznutím a opadáváním jhličí douglasky tisolisté. Vyzkoušel jsem hořečnaté soli a problém nezmizel. Může být problémem kompost, který jsem dal pod douglasku při její výsadbě?  Děkuji. Martin Šindelář
Vhodné rostliny do jezírka, 5.4.2010
Podle toho co tu píšete by to mohl být vodní mor dlouhá rostlinka s malýma lístečkama?Je to vyborná rostlina proti řasám ale jestli že jí nemáte na dně v nějaké nádobě rozroste se všude já bych pořídil amura záleží jak velké máte jezírko podle toho... celý příspěvek >
Rezaveni smrcku, 4.4.2010
Dobrý den, mám stejný problém s douglaskou tisolistou. Při výsadbě jsem dal pod douglasku docela dost kompostu. Může to být příčina jarního reznutí (spíš oranžově hnédé) jehličí a jejího opadávání? Pokud ano, je možné ji ještě nyní (začátek dubna)... celý příspěvek >
Jaké čerpadlo pro moje jezírko poradte, 28.11.2009
Mám jezírko 6m krychlových 3,5x2x1, filtr vlastní výroby skruž naplněna štěrkem a říčním pískem, zkrz který prosakuje voda a vrací se zpět do jezírka. Při letošním zazimování, jsem zjistil závadu na čerpadle a kvůli bezpečnosti chci na jaře koupit... celý příspěvek >
Postřik proti plísni, 25.7.2009
Zajímalo by mě názory , rady a doporučení na nejlepší postřik v bramborách proti plísni. Používal jsem postřik KUPRIKOL a neosvětčil se mi.
Likvidace peťouru, 25.7.2009
Peťour se dá úspěšně likvidovat v bramborech a v rajčatech postřikem SENKOR.
Zelena voda v jezírku, 10.5.2009
Po 14 dnech od napuštění jezírka mi voda začela zelenat četl jsem v předchozích diskuzích různé názory na ŘASOŽROUTA a modrou skalici ale to se mi zdá dost drastické pro ryby tak nevím jestli mi něco pomuže. Jezírko je velké 3,5x2 a hloubka 90... celý příspěvek >
Výroba skimmeru, 5.5.2009
Dobrý den chtěl bych vas poprosit jestli jste někdo doma nevyraběl skimmer do jezirka o popis a planek všem předem děkuji
filtrace mechanicka kořenová, 24.2.2009
jak mate velké jezírko a je křištálově čiste nebo jste spokojen, mám v plánu filtraci realizovat až na jaře tak nevím jestli to nebude chtít ještě nějakou změnu
Úhyn ryb v nádrži, 19.2.2009
Sice nemám zkušenosti s rybami v jezírku ale chovám akvarijní ryby a vracet je do jezírka určitě nedoporučuji nepřežili by to.Ale nevím jestli vám to pomuže ale já používám na ryby PREVENT. Když jsou takové malátné tak vyměním 1/3 vody a nadávkuji... celý příspěvek >
filtrace mechanicka + kořenová, 19.2.2009
Dobrý den chtěl bych vás požádat o váš názor.Zakládám nové jezírko 6500 litrů vedle jezírka mám zakopanou zkruž 1m průměr a 1,2m výška. Mám v plánu zkruž naplnit na dno hrubší stěrk, druhou vrstvu jemější a nakonec nastříhaný molitan a zaklopit... celý příspěvek >
Príprava pody na sadbu zemiakov, 14.2.2009
Rád bych chtěl poradit proč mi rádi praskají brambory. Vyskoušel jsem více odrůd, ale je to pořád stejné. Přemíšlel jsem jestli to nemá spojitost s půdou. Děkuji za radu.
Jezírko ze starého bazenu, 13.2.2009
Bazén je zapuštěný
Jezírko ze starého bazenu, 12.2.2009
Zakladám jezírko ze starého bazénu plastového cca 6000 litrů s filtrací. Mám problem s modrou barvou uvnitř bazénu napadlo mě na dno a boky černou agrotextilii píšou že má vysokou životnost sice propouští vodu, ale to mě nevadí bazén drží a neteče.Na... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 11.2.2009
Podle mého TK je obšlehnutý v tý době uspěšnýho Holdra. Také by mě zajímalo vývoj našeho TK. Zatím jsem se toho nikde nedočetl a myslím, že by to zajímalo více lidí!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika