Příspěvky uživatele - 3.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odroda stolova aj na víno, 7.3.2014
Jedna z nejchutnějších klasických univerzálních odrůd je Irsai Oliver. Z interspecifických není špatný Prim, obyčejně ho vypijeme v burčáku.. Dobrý je také Vostrorg nebo Talisman, jsou to sice typické stoláky, ale mají i dobré cukry. Z Talismanu... celý příspěvek >
Odrůdy Lada a No8, 4.3.2014
Odrůda Lada mě zatím nezmrzla. Nemám problém ani s chorobama, ale dělám u všech odrůd minimálně dva postřiky, takže to není úplně objektivní informace. Pro nás je Lada trochu pozdní, ale hrozen je atraktivní. Je nutná redukce sklizně, protože... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 21.1.2014
Cabernet blanc mě zatím zklamal. Je sice velmi vitální, jeho na pohled proprchlé hrozny nevypadají moc atraktivně. Houbové choroby se neprojevily.  Nechávám ho dozrát až do poloviny listopadu, hrozny bývají v kvalitě pozdní sběr, díky řídkému... celý příspěvek >
Réva do skleníku řez vertiko, 10.1.2014
Do skleníku jsou výborné naše odrůdy Pola a Vitra.  Nepatří sice mezi interspecifické, ale díky ranosti a podmínkám ve skleníku se dají pěstovat i bez postřiků.  U peronospory stačí, když nebudete stříkat vodu na list. Pozor na letorosty,... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 10.1.2014
Já bych to zkusil dopěstovat a počkat na plody. Podnož to podle mě určitě není.  Dnes nejvíce používané křížence Vits berlandieri x Vitis riparia mají broznový nádech,  Kober 125 AA je trochu zelenější, ale zase plstnatější. Nechte... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 4.1.2014
Solaris pěstuji již mnoho let.  Co se týká podnoží, zdá se mě udaný bujný růst na SO4 zvláštní.  Zajímavostí Solarisu je rychlý nástup v prvních letech po výsadbě, ale protože dobře a pravidelně plodí, po začástku plodnosti růst rychle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika