Příspěvky uživatele - 244.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuning pily, 25.10.2013
Promiňte, čtením tabulek jsem se nezabýval ale ta 560 řezala dost dobře, na to že má o tolik méně.Lepší než bádání nad grafy výkonu, pro mě je pokud vezmu jednu a říznu a hned druhou.Má to daleko větší vypovídací schopnost ale jistě větší odborník je... celý příspěvek >
Tuning pily, 16.10.2013
Ano možná se mi to zdálo že lépe řeže, nebo proto dřív chcípla.Obojí je možné
Tuning pily, 12.10.2013
To je přesně to, o čem jsem mluvil, žvanění a urážky.Jste schopen vymyslet tak akorát, že má Pepík holínky.Pominul jste jeden důležitý fakt, tohle co jsem tady popsal, tak mi jaksi zatím bez problémů funguje.A dost lidí co postupuje přesně podle... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 10.10.2013
Patrně si sedíte na drátech, nikdo neřekl, jedna paní povídala.Jasně jsem uvedl, že to bylo součástí nějakého výzkumu a bylo to publikováno v lesnické práci.Rok přesně nevím, bylo to 91 -97 jestli se potřebujete přesvědčit, dojděte do archívu... celý příspěvek >
Tuning pily, 10.10.2013
Tak odborníci odbornický, nebudu vám vyvracet vaše pravdy.Popíšu vám třeba dnešní zkušenost s takovým odborníkem na slovo vzatým.Ze tří nových hydraulických hadic dvě tečou a to při pohybu prázdnou rukou.To není normální! Každý kdyby aspoň uměl,... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 10.10.2013
Věřte si čemu chcete, ale za ta léta se na horách vyřezaly tuny minerálního oleje a pokud by byl opravdu tak nebezpečný.Budou horské říčky modré, od barevných skvrn vyplavovaných olejů.Není to tak, sám to dobře víte ale vůbec vám to nebrání opakovat... celý příspěvek >
Tuning pily, 10.10.2013
A přišel jste na to sám, nebo jste to někde vyčetl? 
Tuning pily, 10.10.2013 Obsahuje fotku
Děkuji za všechny jedovaté a nenávistné příspěvky.Jedno mají společné, jsou povýšené a jsou převážně od lidí, co nic nikdy nevymysleli.Když vidím kolegu, jak disciplinovaně míchá směs z vámi opěvovaného oleje a pak řeší opravu pily za 16000 Kč a když... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 9.10.2013
No nevím jak Švejk, dobrodošly ale dvě h560 stejná závada. Originál olej a vše na prach, klika, ojnice i píst a já nic. Takže buď pila, nebo olej, nebo se sešli dva levoruký dřevaři- co dřív ale tyhle problémy neměli.
Tuning pily, 9.10.2013 Obsahuje fotku
Vhodné pily na tuning, jsou xp modely- ty vydrží trochu déle.Osobně jsem tunil 372,kdo má však ruce šikovné jako olšové větve, ať si jen čte a nezlobí. První předpoklad, je pila v dobré kondici, jinak přijde její smrt velmi brzy.Vztahy mezi obsahem... celý příspěvek >
Tuning pily, 9.10.2013
A pročpak ne? Trochu srandy s traktorem!  
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 9.10.2013
Já to brousím obyč flexou z ruky, chce to pevnou ruku a cit.I když to na první pohled vypadá jako blbina a někdo se bude pohoršovat, jde to velmi dobře. Chce to ruce chirurga . Mám delší lištu a pokud se stupí řetěz, je to pilníkem děs... celý příspěvek >
Podzimní třešně, 23.9.2013
Mýlíte se. Tento druh třešně existuje, sám jsem ji viděl a ochutnal její plody. Velikostí, chutí i zabarvením se nijak nelišily od běžných polochrupek, které dozrávají v červnu. Rostla před mnoha lety na dvoře Exnarova zahradnictví v obci Velký... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika