Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drnovice 2013, 11.12.2013
Zdravíčko ovocnáři.Nechci hodnotit regionální degustace.Nemaji pro mě žádnou vypovídající hodnotu o kvalitě odrůd.Vždy jsou vybrány ty správné vzorky odrůd a jako kompars se přiřadí čtyři světové odrůdy a vždy dopadnou špatně.To Slovenští ovocnáři... celý příspěvek >
Topaz, 12.11.2013
Ve vláknu Mc Intosh uvádím 5 postřiků a to byl letos zcela mimořádný tlak houbových chorob.Proč mi jich přisuzujete hned 7.A jestli si s panem Pal'em souzníme v pěstování Breburnu neno Pink Lady není opravdu Vaše starost.I když máme různý náhled na... celý příspěvek >
Braeburn, 9.11.2013
Dobré ráno pane Pal'o.Vaše Braeburny jsou vybarvenější.Máte opravdu výstavní kousky.Já jsem klidil kolem 18.října.Během jednoho dne byli dvě pod stromem, tak jsem zasáhl.Je to první úroda a optimální sklizeň v mých podmínkách musím ještě... celý příspěvek >
Beni Shogun, 8.11.2013 Obsahuje fotku
Beni Shogun - první úroda - štíhlé vřeteno - 2013 Dnes jsem první plod ochutnal, zahraniční recenze, zvláště od držitelů licence nelžou.Zatím velmi pevná dužina, jemná a šťavnatá s nádechem po chuti ananasu.Uvidím zda se tato chuť s dobou... celý příspěvek >
Pink Lady, 8.11.2013
Pane Paĺo, závidím Vám vaše pěstitelské podmínky.O tom, co si můžete dovolit se mě může jen zdát.Prosím, zdělte mi jak opravdu chutná Pink Lady vypěstovaná v podmínkách zahradkáře.Jablíčka jsou velmi lákavá.Vidím tuto drůdu poprvé mimo propagační... celý příspěvek >
Red Delicious, 7.11.2013
Oháníte se dlouhou praxí.To ovšem není záruka pravdy.Věřit mě nemusíte, to bych stejně nečekal.A v neposlední řadě o nějakém rusákovy nebyla v naší komunukaci žádná řeč ani v náznaku..Proč jste to použil víte sám nejlíp. Mičurin II
Tvar koruny - štíhlé vřeteno, 7.11.2013
Pane Stando, chápu Vás já s tím bojuju při každé probírce.A pak se biju do hlavy, že toho tam nechávám moc a jsem nucen provést dodatečnou probírku.S Vašim problémem jsem se ještě nesetkal a opravdu váhám jak to zkusit řešit.I když, zrovna mě něco... celý příspěvek >
Red Delicious, 6.11.2013
Vytrháváte slovíčka z kontextu.Chcete popřít výraz "Marketové odrůdy",že nejsou ze slovníku Vaší dílny.Výrazy jako překonané a zastaralé, nemoderní odrůdy přestaly fungovat, tak musíme vymyslet další účelovou lež "Marketové odrůdy".V tomto přirovnání... celý příspěvek >
Rozela, 4.11.2013
Tak jsem letos šáhl po Rozele.Ačkoli jsem ji předloni charakterizoval jako fádní, letos má špičkovou úroveň.Tvarově vyrovnané, střední až větší plody, krásně vybarvené ale to nejdůležitější =letos výborná chuť.Charakterizoval bych ji jako sladší... celý příspěvek >
Granny Smith, 1.11.2013 Obsahuje fotku
Takhle nepěkně se letos zbarvily G.Smith.Vůbec mě to červenohnědé líčko na této odrůdě nesedí.Pan Mirek se zmiňoval o jejich možném zastiňování.Je to zřejmě reálné, četl jsem o plátěných sáčcích, které se navlékají na plody Fuji.Účelem je ochrana... celý příspěvek >
Spencer, 29.10.2013 Obsahuje fotku
Spencer - 2013 - štíhlé vřeteno - Mičurin II
Melrose, 23.10.2013
Zdravím Petře.Děkuji za uznání ale trochu mě mrzí časté narážky na chuť výpěstků.Určitě bych nepěstoval odrůdy, které v mé poloze řádně nevyzrají.Na svoji obhajobu uvedu proč tomu tak je.Třebíč-průměrná teplota 1960 ÷1991- 7,6 C.Nejbližší stanice... celý příspěvek >
Melrose, 22.10.2013 Obsahuje fotku
Melrose - 2013 - štíhlé vřeteno + zákrsek - Mičurin II
Jabloň Jonathan, 20.10.2013 Obsahuje fotku
Jonathan - 2013 - zákrsek Koncem června byly všechny letorosty napadeny padlím. Mechanicky jsem je odstranil a čekal co bude dál.Byl to dost silný zásah.Nejenže narostly letorosty nové a padlí bylo zlikvidováno, pochlubil se letos Jonathan... celý příspěvek >
Braeburn, 14.10.2013 Obsahuje fotku
Pane Petře nemám zdaleka tak příznivou polohu jako pan Paľo a na můj sen, pěstovat Pink Lady mohu zapomenout ale na Braeburn i mimo skleníček jsem si troufnul.První sklizeň - štíhlé vřeteno - 2013.Jsem zvědav na její chuť v mé poloze.Slále ještě na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika