Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepici se kroutí krk, 27.4.2013
Díky za radu, provedeno, spáleno. Další jsou, zatím zdravé
Slepici se kroutí krk, 21.4.2013
Asi 2 letá slepička z plného zdraví jednou vypadla ráno z kurníku a hlavu měla hřebínkem dolů, krk zatočený o 360%... Každý den ji krk odmotám,- za těch 14 dnů se mi zdá, že jí už tuhne- podržím jí hlavu jak má být a ona se otřepe a jde zobat. Když... celý příspěvek >
Sázeni šalotky určené na jídlo, 14.4.2013
Také jsem myslela, že jsem na to "vyzrála".Naprosto intaktní šalotky jsem v červenci zase ze země vyndala...
Ochrnutí slépky, 27.2.2013
Mně v zimě taky jedna krpěla, načechraná, ocásek dolů, nežrala. Asi za tři dny už zobkala s ostatními. Ale nejedla bych to, šlapat nudle učím jen zdravé a výjimečně / kohout/ Ať se holce daří!
Jakou vlastní zeleninu máte ještě ve sklepě?, 5.1.2013
Hokkaida, uchuki cosi, Butternut,/ všechno dyně/ a brambory. Kořenovou zeleninu neskladuji, máme malý sklep a vždycky mně to ohnívalo. Mrkev a petržel na záhonku vždycky obryju, zahrnu a nechám tam. Nehnije to, vytáhnout se dá i v mrazu / no... celý příspěvek >
Ponravy v hlízách, 3.1.2013
Drátovce znám, toto je nápadně průsvitná " housenka" s tmavší kresbou na kraniální straně, asi 3-4 cm dlouhá a poměrně tlustá. Je bez chitinové vrstvy, měkká. Nicméně nápad s dusíkatým vápnem je zajímavý, neznám to, ale určitě to zkusíme, asi... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 31.12.2012
Co já bych dala za to, kdyby se mnou manžel obrážel různá semeniště a weby. On to jenom bez reptání platí, ale aby řekl: ještě nemáme toto, nebo ještě kup víc tohoto, - to je mu jedno. Vyžaduje pouze dostatek přísad, aby mohl ukazovat, jak jsem... celý příspěvek >
Rajčatový strom, 31.12.2012
Asi jsem Vás dobře pobavila, ale dobře mně tak.Ale takhle jsem se nestarala ani o vlastní děti, takže jsem ochotna vysít už teď a trochu podstrojovat, ale takové papáníčko jako v inkubátoru - to zase prrr. A 2 roky! Stihneš- stihneš, nestihneš -... celý příspěvek >
Semena dýně ke konzumaci, 30.12.2012
Koupit kdekoliv v oficiálním prodeji, tako tykev olejnatá - mají to skoro všude.
Rajčatový strom, 30.12.2012
Nemáte někdo nějaké informace či zážitky?Jen tak ze zvědavosti jsem si koupila na e-bayi semena rajčete.kterým se dá údajně pokrýt pergola.Myslela jsem že to bude některý currant, či divoké mexické, ale plody ukazovali velké... Ne, že bych tomu... celý příspěvek >
Prihnojovanie tekvice olejnej (tykev olejná), 29.12.2012
No, dyně měly letos spíš problém s vodou. Měla jsem i olejnou, první výsev zmrznul, podsévala jsem do původních důlků, ale celkově letos nic moc.Byly malé a měly málo vyvinutých semen. Hnojila jsem do důlku gran.koňským hnojem, pak kolem rostlin... celý příspěvek >
Jedlá nebo nejedlá dýně?, 30.10.2012
Sivu tekvicu bych si tipla na odrůdu "Sweet meat" - prudce jedlá, ta vyřezaná je uvnitř oranžová, tedy asi taky muškátová a žlutá bude asi olejná - bezslupková, tam není dužina určená k jídlu, je na semena.
Zinnia, 20.10.2012
Nejsem žádný odborník - ale toto jsem fakt nečula.Snad internodium? Jak se stonek rozvětvuje, tak snad možná... 
Praskání rajčat, 20.10.2012
Také záleží na druhu rajčat.Kumata mi praskla prakticky všechna, můj oblíbený MoneyMaker nepraská vůbec. A co dozrávají teď, tak už jsou Marzana, Bejbino i další popraskaná.Kromě MM.  Bývá napsané v popisu odrůdy jak snáší transport a... celý příspěvek >
Nedozrálé papriky, 13.10.2012
Zkusila jsem zatím v malém recept: Opéct, sloupnout,proložit rozetřeným česnekem a cibulí a zalít olejem.Mám těch zelených letos asi 20kg...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika