Příspěvky uživatele - 224.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablko podobné James Grieve, 4.8.2016
Grávštýnské u mě lichý rok vynechává úplně, strupovitost prakticky neznám - je to možná místním klimatem, možná také vysokou vzdušnější korunou. Půdní vláhové poměry nedokážu posoudit - zde roste v jílu s dostatečnou zásobou vody. Jinak propad plodů... celý příspěvek >
Jablko podobné James Grieve, 4.8.2016
Střídavá plodnost může být jak znakem odrůdy, tak i způsobena faktory, které jste jmenoval. V minulosti se mi na pár let podařilo eliminovat střídavou plodnost u Boskoopského, a to pravidelným letním řezem (tedy předpokládám, že to bylo tím). U... celý příspěvek >
Jablko podobné James Grieve, 3.8.2016
S Grávštýnským souhlas, ale pozor na střídavou plodnost.
Choroba rajčat?, 3.8.2016
Stříkal jste něčím ta rajčata?
Slivoň neznámá?, 29.7.2016
Jaká (polo)švestka by mohla v tuto dobu začít dozrávat v cca 360 m n. m.? Dnes jsem ochutnal pár spadlých plodů ze stromu z jedné zahrady. Strom není nijak starý, plody jsou střední velikosti, slupka nakyslá s jemným nahořklým podtónem, dužnina... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 29.7.2016
Omlouvám se za odbočení od tématu. Jenom trochu na obranu řepky (když odhlédneme od dotací resp. podpoře u spotřební daně a jejího technického využití) - ta rostlinka za to nemůže. Obsahuje kvalitní olej, který v mnoha ohledech předčí např. tolik... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 29.7.2016
Co máte za špendlíky? Tady ŽŠ většinou dozrává nejdříve tak kolem 20. srpna.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.7.2016
Nejsem si jistý, ale rezistentní (ve smyslu rez. imunní) odrůdy angreštů nejsou, i když to někteří prodejci občas uvádějí. Jsou odrůdy s vyšší odolností, tolerancí nebo částečnou rezistencí.
Letní jablka dozrávají, 27.7.2016
Nevím, nikdy jsem to nepozoroval. Tady je Julie dlouhodobě, bez ohledu na průběh počasí, pořád stejná. Na jakých podnožích ji máte?
Letní jablka dozrávají, 26.7.2016
Nejsem z nějak chladné oblasti, ale ve velmi teplých oblastech, třeba typu jižního Slovenska, nebo v teplých oblastech s jižní expozicí, ta kvalita bude asi horší.
Malvazinka, 25.7.2016
Zajímavé, právě hlavně kvůli koláčům, kde se plody neroztékají, jsem uvedl onu vhodnost pro kuchyňské zpracování. Koláče jsou chuťově skoro jako meruňkové. Dobré je z nich i pyré a knedlíky. Zavařovat jsem je nezkoušel.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 18.7.2016
Severní jílovitý svah, 234 m n.m.
Uschlé listy slivoně, 14.7.2016
Neospravedlňujte sa, od toho tu mj. toto fórum je .
Uschlé listy slivoně, 14.7.2016
Je jich hodně a jsou skoro všude :-). Mají rádi sušší podmínky a ten náhlý nástup souvisí s jejich vývojovým cyklem. Někde se to tu už v jiném vlákně řešilo.
Uschlé listy slivoně, 14.7.2016
pro 205.204: Pravděpodobně roztoči.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika