Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 8.11.2014
Rhea alias Jupiter, dopadla letos opět špatně. V době kdy byla réva již bez listí, tak stále ta torza jejich střapců nebyla zralá. Možná jedlá ale dobrá ne, navíc trpká. Réva je již kompletně holá, zůstaly jen nějaké střapce odrůdy Matilde (ital) a... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Ono např. s tou krustou to není zas tak divoké. Vidíme teploty jaké jsou, a pokud by přišlo prudké ochlazení, tak to přece jen dopředu trochu víme, nehledě na to že prohřátá půda nezamrzne z hodiny na hodinu.  To co se venku děje mění... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 8.11.2014
Díky za info. Právě že u nás tady na jihu je problém s lesní hrabankou, zvláště s tou jehličnatou. Je to samý dub-buk, semtam borovice. Ono se to nezdá, ale objem toho záhonu na 50 cm do hloubky, je třičtvrtě kubíku hmoty. Proto bych to chtěl... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 8.11.2014
Chtěl bych se pokusit také o borůvky v nádobách-nenádobách. Ctěl bych využít vyvýšený záhon, ohraničený betonovými obrubníky, o rozměru 150 x 100 cm. Chtěl bych využít vlhkosti v půdě a zároveň vytvořit v zemi "nádoby", do kterých nasypu rašelinu a... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Jojo, sázejí na podzim a pak fňukají že jim v lednu žloutne 15ti centimetrový česnek.  Hodně zahrádkářů se drží toho, že nejlepší je vysadit česnek den před mrazem. Není nic snažšího než sledovat pokles teplot a ráno vyrazit vysadit ho, zvláště... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Velkopěstitelé nechodí ráno do zaměstnání a nevrací se odpoledne když už je tma. Ti si mohou termíny ve své podstatě volit a plánovat, samozřejmě s ohledem na počasí a ostatní práce. Stejně tak se mohou věnovat následné péči a ošetření. Něco... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 7.11.2014
O jakém množství vysazovaného česneku je tady vlastně řeč? Vysazuji 100-200 stroužků, a napíchat je do připraveného záhonu, to je otázka půlhodinky. A že je záhon mokrý? Tak si dám desku a zatlačím stroužky rukama deset čísel do země, ruce si pak... celý příspěvek >
Sadba česneku, 2.11.2014
Je hodně brzo, zatím je stále teplo, vloni jsem sadil v půlce prosince. Velkopěstitelé holt mají jiné starosti, a tady je to hlavně pro ty "kutily".
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 31.10.2014
Plíseň mi tady na jihu likvidovala rostliny již zdevastované mokrem, a tudíž žádnou škodu ani způsobit nemohla. Opět se opakuji, proti plísni se bojovat dá, proti mokru ne.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 29.10.2014
Pane Vladimíre, co je to sucho? Je to když alespoň dva dny neprší? 
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 25.10.2014
Sungold již pěstuji a je to skvělá odrůda. Je běžně k sehnání v anglii.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 25.10.2014
Dotazoval jsem se včera u semenářů v usa (mají v nabídce sortiment Sun... od Tokity?), ale bohužel zasílají jen u nich a do kanady. Navíc u semen rajčat není uveden "hybrid F1", takže o původu lze celkem pochybovat. Vycházím z předpokladu že Tokita... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 19.10.2014
Objednal jsem "divoká" rajčata z Las Palmas "Galapagos Tomate" (žluté) a " Wildtomate Peru" (červené), z Indie pak Solanum peruvianum (Wild Peruvian Tomato). Jsem zvědavý co z toho nakonec bude...
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 19.10.2014
Já bych řekl že vyhrává 3:0 kontumačně.
Olejnatá dýně - semena, 18.10.2014
Vybraná semena se mohou nasolit a bez oplachování se upraží, je to zdravá pochoutka, ovšem rychle ubývající. Upražená neosolená (nebo jen lehounce) najdou uplatnění např v okurkovém salátě, různých polévkách, v pečivu. Pro mne je to pochutina... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika