Příspěvky uživatele - 149.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Narozeni selat, 31.10.2013
Dobrý den. Na váš obrázek není pěkný pohled. Vidím zatloustlou prasnici s ostražitým (ne mateřským) pohledem, která leží na vemeni (nechce nabídnout selatům vemeno), nezajímá se o selata. Zdá se mi, že selata jsou vyčerpaná, snad dokonce dřímají... celý příspěvek >
Živý plot z rybízu, 22.10.2013
Odrůdy o kterých jsem psal jsou v mých špatných podmínkách (podmáčená půda, mrazová kotlina, 550m/m) k chorobám a klimatu nejodolnější. Taky mi keře připadají celkem podobné. Proto si myslím, že budou dobré i lepších podmínkách, a asi i ve vašich. V... celý příspěvek >
Živý plot z rybízu, 22.10.2013
Dobrý den. Živý plot z rybízu. Keře rostoucí v řadě jsou vlastně živý plot. K funkci optického předělu pás rybízu sloužit může. Tújím nefandím. Myslím si, že je pěkné, když je pás plotu stejnoměrný. K tomu je zapotřebí, aby keře byly podobné. Různé... celý příspěvek >
Podnože pro lísky, lískové ořechy, 22.10.2013
Nahřívátko báze. A co topení do akvária? Pár proutků by se snad taky mohlo ohřát. V nádobě s vodou může být zapuštěná i nádoba druhá. Třeba by se našel někdo, kdo už rybičky chovat nechce. Proč čekat do jara? Myslel jsem, naočkovat kořenový řízek... celý příspěvek >
Podnože pro lísky, lískové ořechy, 21.10.2013
Pláňata a odkopky (výmladky) plané lísky jsou v přírodě všude, kde planá líska roste. Jinak to ani neznám. Štěpovat (možná snadněji očkovat) lísku tureckou na vlastní kořenový řízek může být metoda použitelná, dobrý nápad. Možná i nejrychlejší k... celý příspěvek >
Podnože pro lísky, lískové ořechy, 21.10.2013
Dobrý den. S lískou tureckou namám žádnou zkušenost. Strom se mi líbí. Není úplně běžný. Uvádí se jako podnož pro stromový tvar lísky obecné. Chcete jednu rostlinu, jako vzrostlou podnož vysokou 1,5m a zajímá Vás čas na její získání vypěstováním.... celý příspěvek >
Samice zakousla všechny mladé, 12.10.2013
Dobrý den. Napíši Vám také svůj názor. Nevím o jaké plemeno, o jakou plemenou hodnotu samice se jedná, o jaký účel chovu. U jatečných králíků považuji odchov od samice 20ks/rok za mizerný, né za vynikající. Považte, že produkce 20 a víc mláďat se... celý příspěvek >
Ulomený terminál, 4.10.2013
Dobrý den. Vážená paní Bebetyno, máte na stromku opravdu pěkná jablíčka. Ale Váš stromek se mi nelíbí. Ne proto, že má ulomenou větvičku (terminál), ale proto, že neroste a ač velmi mlád, vypadá jako utrápená stařenka. Neroste a nehojí rány. A... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 30.9.2013
Dobrý den. Vaše jablka se mi jeví jako jabka některé z odrůd červeného deliciusu z nevhodných klimatických podmínek. Tato „rodina“ odrůd patří mezi nejnáročnější odrůdy na teplotu během vegetační doby. Žádají průměrnou teplotu během vegetační doby... celý příspěvek >
Elena, 29.9.2013
Dobrý den. Mně taky. Už jsem sice dal Elenu, ale konečně, mohl bych to na jaře předělat.  JG
Rybíz - množení, 5.9.2013
Dobrý den. Ve svém předchozím příspěvku jsem se zmínil o rybízových semenáčcích. Rybízy záměrně neseji, ale náhodných semenáčků mi ročně vyroste 20-30. Nejvíc černého, pak josty a nejmíň červeného (nebo bílého, ale to bez plodů nerozeznám).... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 4.9.2013
Dobrý den. K první otázce: sazenice rybízu se dá vypěstovat mnoha způsoby. Tenhleten způsob jsem radil proto, že mi na záhrádce připadá nejpraktičtější, nejjednodušší, nejmíň pracný. Není vlastně důležité, kolik oček bude koukat ven a kolik bude v... celý příspěvek >
Co je to za brouka, 16.8.2013
Kde by se u Vás vzal? Létající hmyz za příznivého větru doletí dost daleko. Napadají mně zhruba 2 směry možností, kde se mohli dospělí brouci vzít. Buď se vylíhli a vyrostli na nějaké škrobové potravě, nebo se do vašeho okolí dostali jako chovaní a... celý příspěvek >
Co je to za brouka, 15.8.2013
Dívám se na toto vlákno a můj příspěvek v něm vypadá jako pěkná pitomost. A to proto, že se někde, načas, zatoulal. Odeslal jsem jej cca v 19:30 a vypnul PC. Do diskuze ale dorazil nějak trošku později a už zbytečně. JG
Co je to za brouka, 15.8.2013
Dobrý den. Určitě nevím, ale vypadá jako Potemník moučný, známý škůdce skladištní a dospělák (imágo) moučného červa. Mrkněte na obrázky potemníků a napište. JG
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika