Příspěvky uživatele - 35.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Tomu sám nevěříte, že řešíte jen benzín i u známé značky. To je podmínka koupit i rohlíky, snad ne. Lidl je v reklamacích velkorysý, ale jen proto by se kupovat sekačka neměla. Těžko už budete hledat po 2 letech značku se zárukou, možná ano, se... celý příspěvek >
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 4.5.2013
Koupil jsem Royal Gem na podnoži St.Julien a ta mi odešla. Nyní čekám zda se probere ale už moc tomu nevěřím, zatím ani náznak rašení.
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 4.5.2013
Čerpadlo si nastavte, jak potřebuje mazání řetězu zuby nemaj být špinavý. Kvalitní výrobci a jejich prodavači nakonec spláčou v prodejich a opravach s levným aušusem, kterýho se prodají mraky a nikdo ty křápy na chvílku neopravuje.
Dolmar 420 první zkušenosti, 17.4.2013
Pavle zajděte ke svému prodejci, jeho povinnost je také vysvětlit obsluhu pily, nebo poblíž do některého našeho značkového servisu. Nebudu strkat nos do jejich práce, jen orientačně nylon není na řezání suchého dřeva, průběžně kontrolujte napnutí... celý příspěvek >
Ktorý výkon pily je lepší: 1) 2,1KW s 45,7cm3 alebo 2) 2,2KW s 42,4cm3, 16.4.2013
Jistě máte nějaké konkrétní počty zničených katalyzátorem. My jsme v servisu zatím žádný neviděli. Nakopněte předvýplach a potom pilu s katalyzátorem zahřejte je rozdíl vidíte i cítíte. Předvýplach a katalyzátor splňují normy, ale předvýplach je... celý příspěvek >
Ktorý výkon pily je lepší: 1) 2,1KW s 45,7cm3 alebo 2) 2,2KW s 42,4cm3, 16.4.2013
Bavme se o tom, k čemu hobik potřebuje pilu a jak má sloužit. V tom případě je 420 o notný kusanec vpředu. Plast je rozdíl kde je na 251, 445 a 420. Na součástky můžete čekat 30 dní, když je objednají 25 den. Malinký rozdíl v kroutícím momentu je ve... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 14.4.2013
Přes ty růžový, nebo černý brejle by jej stejně nepřečet.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika