Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.6.2013
Ja som si tam koncom marca kúpil stromky len tri(čerešne Rivan a Hortenziu a slivku Prezident), všetky zatiaľ idú. Nakupoval som u nich na predajni. Mal som čas si vyberať, boli prívetiví. Z toho nákupu mám dobrý pocit, i keď v minulosti som zopár -... celý příspěvek >
Švestka - hledám vhodnou odrůdu, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Vypožičal som si vlákno, ktoré nemalo veľa pohybu. Včera navečer som išiel autom do Břeclavy a z Lanžhota som si všimol spústy skomírajúcich stromov sliviek, a zjavne niektoré to majú už za sebou. Prikladám zopár fotiek zo spiatočnej cesty... celý příspěvek >
Sú to vošky?, 10.6.2013
Práve včera som čítal  " Záhradkár"  a bol tam recept na vošky z výluhu pŕhľavy. : Cca 1 kg pŕhľavy do 10 L nádoby a po 1-2 dni lúhovať, precediť a striekať. Bolo to jedno s posledných čísiel, máj, alebo jún. Ale je to neodskúšané z... celý příspěvek >
Pestovanie zemiakov - agrotechnika, 31.5.2013
Pri pohľade zhora na záhon, tento tvorí jednoliatu zelenú plochu. Bajas.
Neprebudená Fuji, 29.5.2013
Takto nejako vyzerala moja Rubinola minulý rok, a druhá tak podobne vyzerá tento rok. U mňa je na vine Hryzec, alebo niečo čomu chutia korene. Minuloročná : presadil som ju a zostrihal , zopár vlásočníc tam... celý příspěvek >
Plašič na špačky a jiné ptáky, 29.5.2013
Škorce - špačci. Tak už ich tu máme zpäť, včera ma po záhrade sprevádzal ich charakteristický zvuk. Na susedovej hruške ich sedelo celé mračno. Minulý rok sa mi pustili najprv do Priesvitného letného, a potom i do nezrelého Spartana.  Čo... celý příspěvek >
Nález na trnkách, 29.5.2013
Přečtěte si toto vlákno. Bajas.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 29.5.2013
V posledných rokoch som si nakúpil stromky od rôznych predajcov, jak v profi škôlkach, tak inde. Tak ako všetko i pozdĺžne vysačky sú vyrábané z rôzneho materiálu. Mám na viacerých stromkoch originálne vysačky s popisom perfektne čitateľným. No, má... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 28.5.2013
Lišajníky na stromoch. Dokiaľ si mi v záhrade stromy rástli, ako chceli, bez postrekov s minimálnymi zásahmi rezom do ich života, darilo sa i lišajníkom na nich. Čo som sa začal intenzívnejšie o ne starať, a sem tam postriekať proti chorobám, škodcom... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 27.5.2013
Váž. p. Brousek, nič mi neuniklo, len som konštatoval. Bajas.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 24.5.2013
Ja mám na stromoch zavesené kovové štítky s číslami vyrazenými razníkmi (plech čierny, po roku jak líška, pozinok by bol lepší) a na vhodnom mieste stromu nezmývacím markerom slovný názov a podpník.A v šanone má každý strom svoju stranu podľa... celý příspěvek >
Je to monilia laxa?, 24.5.2013
I keď sa volá "Hrušková",napadá i jablone. Bajas.
Odstranenie/zakratenie letorastov na konci maja, 23.5.2013
Šittův rez by mal pomáhať uniknúť časti kvetnej násady neskorým jarným mrazíkom s posunom až do 14 dní. Za pár dní pôjdem tiež na to. (2x Maďarská a 2x semenáč)  Bajas.
Jabloně, 22.5.2013
Ja nemám ani jednu stĺpovitú jabloň, a ako sa pozerám, ani mať nebudem .Vadili by mi tam tie bočné letorasty.Bajas.
Pestovanie zemiakov - agrotechnika, 22.5.2013
Mzslím, že v sekcii "Brambory" som to nedávno čítal, bol tam presný popis pestovania zemiakov na jednom mieste, i s hnojivami a ostatnou chémiou. Ja osobne striedam s kukuricou, pretože nemusím mať s tým oveľa viac práce - väčšinu urobí AGZAT.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika