Příspěvky uživatele - 153.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchu odolnější zelenina, 23.8.2018
My vyschlou studnu nemáme. A není to pitná voda. To máme nechat uschnout rostliny a stromy, protože Praha potřebuje kropit ulice?
Réva na altánu, jak jí pěstovat?, 23.8.2018
Pokud vám nejde o hrozny, ale hlavně o zastínění a o vzhled, zkuste k altánku vysadit aktinidii argutu, když nebudete chtít plody, stačí nevysadit "chlapečka" nebo naopak vysadit jen chlapečky. Listy jsou krásné a čisté, pne se to ukázkově a stříhat... celý příspěvek >
Co to je?, 15.8.2018
Špenát? Novozélandský?
Bergeron je nejlepší, 7.7.2018
Bergeron zatím opravdu zralý není ani v oblasti meruněk, ale to přirůstání k pecce v plné zralosti letos předvedla i Maďarská nebo Bohutická. Ne u všech plodů, ale i tak je to nepříjemné.
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 30.6.2018
Souhlasím, že je to od souseda opravdu bezohlednost - a netuším, co s tím, když pouhé upozornění nevedlo z jeho strany k omluvě a slibu, že stromek na podzim přesadí. Tak radím si stromek oblíbit, protože jinak to za ty nervy a pocit bezmoci... celý příspěvek >
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
Bobuloviny si nařízkujte a pomalu si je přestěhovávejte do jiné části zahrady. Z ořechu se radujte, plody skoro z poloviny stromu budou vaše. Pod ořechem si udělejte posezení - až vyroste - nelítají pod ním tolik mouchy a jiný... celý příspěvek >
Jsou bobuloviny neškodné po postříkání Roundupem?, 19.6.2018
Žaloba nikam nepovede, bude stát čas, nervy a peníze. Soused bude argumentovat tím, že má právo udržovat svůj plot (předpokládám, že ho stavěl on) a skončí to do nikam... Žalovatelka bude za hysterickou blbku, která brání sousedovi v udržování jeho... celý příspěvek >
Kedy odstrániť pásku, 10.6.2018
Já to dělám ve chvíli, kdy má výhon z očka roubu délku cca 10 - 15 cm. Před lety se mi stalo při roubování nějaké slivoně kopulací na odkopek, že jsem odvázal pásku v červnu, když byl přírůstek přes 10 cm. Roub mi zůstal v ruce. Spoj byl bez... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - usychání, 4.6.2018
Ano, tohle je velice častá příčina usychání borůvek (nejen borůvek) po výsadbě, máte pravdu.
Klematis, 4.6.2018
Réva, ne?
Kanadská borůvka - usychání, 4.6.2018
Pokud to byla vajíčka lalokonosce, tak vám zničí nejen tuhle borůvku, ale většinu zahrady.
Co je to za brouky na vinné révě?, 3.6.2018
Blýskáček řepkový? 
Vosy a sršni na hrušních, 3.6.2018
Přesně tak to máme taky, jenom těch vos mnohem víc 
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Záleží na hadici na které je ten koš připevněný - např. černá je "samonosná".
Muchovník, 7.5.2018
Když honím drozdy po zahradě a vrhám kolem sebe (bez valného účinku neb ta bestie poodskočí a chechtá se mi) kamení, říkám si, že by nebylo marné využít "moudrosti a zkušeností" předků: "Drobní zpěvaví ptáci patřili jen na stůl těch nejbohatších... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika