Příspěvky uživatele - 168.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň celeru, 11.11.2016
No nějaký mráz snesou. Většinou ale jde o to, jak je konkrétní rostlina vyzrálá a kolik obsahuje cukru. Také jak dlouho je mráz. Když se bude jednat o přízemní mráz na konci noci, tak vámi zmiňované rostliny přežijou. Z vámi zmiňovaných mám venku... celý příspěvek >
Muškáty na zimu ostříhat?, 15.10.2016
Máte pravdu, o převislých muškátech zřejmě řeč nebyla a to jsem si neuvědomil.
Jak správně pěstovat zelí?, 15.10.2016
Myslím si, že je to v pořádku, prostě to je daň za to, že máte rostliny bio, však ta zvířátka jsou obvykle jen u košťálů, zbytek zelí bývá v pořádku. Daleko větší škody mohou udělat dospělci housenek, kteří za sebou zanechávají exkrementy, díky nimž... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 15.10.2016
Už vám opadaly listy? Zajímavé, u mně u jednoho stromku listy začínají žloutnout, u ostatních jsou ještě zelené.
Muškáty na zimu ostříhat?, 15.10.2016 Obsahuje fotku
Určitě ostříhat. Také to dělám. Už proto, že teď mají metrové převisy a nedalo by se s nimi manipulovat. Také proto, že v místě přezimování nemají tolik místa. Také proto, že ke konci sezóny, případně i při zimování se na nich vyskytnou mšice a... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 12.10.2016 Obsahuje fotku
Hokaida vypěstovaná v 650mnm.
Ledový salát, 12.10.2016
Projev náhlého prudkého ochlazení s teplotami blízko nuly. Červenání listů se projevuje i u hlávkového salátu vysazeného na jaře venku.
Plesnivé švestky v kvasu, 11.10.2016
Neviděl bych to tak černě. Napřed bych zkusil zjistit, jak je to s tou plísní, jsou-li plody dostatečně sladké, neměly by plesnivět celé. Taky bych se mrkl, jak hluboko jde ta plíseň, protože ta potřebuje vzduch a uvnitř kvasu ho zas tolik není. Spíš... celý příspěvek >
Prosím o určení velmi chutné staré odrůdy, 11.10.2016 Obsahuje fotku
A jak popisuje hornokrajský malináč p. Vaněk v Lidové pomologii, viz foto. Tehdy vydržel malináč do února.
Prosím o určení velmi chutné staré odrůdy, 11.10.2016
Mně Hornokrajský malináč také vydrží většinou až do vánoc, pokud se ovšem nezkonzumuje už dříve.
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 9.9.2016
Přehnané to je. Už jsem to tu kdysi psal, mám sice jen skleník KN 2,6x4m, ale jako základ mi slouží jen po obvodu svisle postavené betonové podhrabové desky spojené na šrouby do hmoždinek nerez pásovinou. Skleník takhle slouží přes 10let, aniž by se... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 8.9.2016
Už jsem měl obavy, že tahle diskuze usne, ale opak je pravdou. Tak kdo nám ukáže letos rajče s váhou přes kilo?
Nejtěžší rajče, 8.9.2016
Gratuluji Vám, to asi budete mít letos prvenství.
Nejtěžší rajče, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Ještě jeden Brutus.
Čím to, že je letos málo vos?, 5.9.2016
Paradoxně m být příčinou extrémně teplá zima, během níž se přezimující vosy-budoucí zakladatelky vosího hnízda v následujícím roce, probudily, vylétly z úkrytu, ale při následném ochlazení už zimní úkryt nenašly a zahynuly.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika