Příspěvky uživatele - 35.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 27.12.2012
Co se týče Green Zebra a Perun, musí dát mičurincovi za pravdu. Ildi oproti Perunu je dobrůtka a vypadá taky pěkně.
Nevítaný návštěvník/ce, 10.12.2012
Warfarin ředí krev, při předávkování tvor umírá na vnitřní krvácení. Kočka by jich musela sníst snad 50 v celkem krátké době.
Uzení domácích klobás, 28.11.2012
Klobásy jsem dělal v sobotu poprvé. 6 hodin na 60 stupňů a 1 hodinu na 70 stupňů a výsledek byl ecxelentní (dle názoru několika mlsných jazýčků).
Menší dřevěná udírna, 25.11.2012
Musím souhlasit. I když udím pouze ovocným dřevem (jablko, meruňka, třešeň) zásadně s kůrou, protože jsem lenošnej se s kůrou otravovat. Myslím, že to asi bude hlavně špatným tahem a dehtováním. Z udírny se opravdu nemusí kouřit jako z lokomotivy.
Nakládání masa - problém, 27.9.2012
Pár desítek kilo masa jsem vyudil, směs dřeva- jabloň, třešeň, meruňka- vše s KUROU. Nikdy jsem neměl se štípáním, nebo něčím jiným problém.
Nakládání masa - problém, 18.9.2012
Nakládám maso do plastového kbelíku běžně. Ale je pravda, že maso nastříkávám solným roztokem a naložené ho mám v tom kyblíku pouze 4 dny. Mirek
Rajče - plíseň startuje, 14.9.2012
Taky bych řekl, že je to ukázkový případ plísně.
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 9.9.2012
O víkendu jsem vařil sugo dle výše zmíněného receptu. Místo sterilovaných rajčat jsem dal obyčejná, celeru pouze půlku. Naprosto EXKLUZIVNÍ!!! Myslím, že 30 sklenic na rok bude málo. Opravdu dobrůtka. Mirek
Červivé ředkvičky, 15.5.2012
Letos mám většinu ředkviček červivých. Červíci vypadají jako červi z třešní. Nevíte, která potvora to má na svědomí, případně co s tím dělat do budoucna? Děkuji Mirek
Ktera potvora prosim dela na zahone chodbičky nadzvedle nad uroven zahonu, 12.5.2012
Taky nám na zahradě řádil a tak teď musím všechno sázet do košíčků z králičího pletiva. Na mrkev a jinou kořenovou zeleninu můžu zapomenout. Ale mám pocit, že ho to po dvou letech přestává bavit. Tak jsem letos zkusil vyset řádek mrkve a uvidíme,... celý příspěvek >
Česnek a mrazy, 29.3.2012
Sázel jsem koncem listopadu a sotva mi ze 100 stroužků lezou asi 4. Doufám, že to nevymrzlo.
Jaká rajčata pěstujete, 13.3.2012
Moc místa na zahrádce nemám, tak jen pár kousků od každého Bejbino, Ildi, Tornádo, Green Zebra, Black from Tula, White Tomesso a letos poprvé zkouším Roman Candle. Mirek
Nejchutnější rajčata, 11.3.2012
Ze strakatých jsen zůstal jen u Green Zebry, jinak u nás vede Ildi, Bejbino. Letos zkouším banánové Roman Candle. Bohužel nevím, kde u nás sehnat Sladkoju děvočku. Tu bych moc chtěl!!! Mirek
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika