Příspěvky uživatele - 102.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Althanova se zbláznila, 30.5.2014 Obsahuje fotku
Mnohokrát se tu na fóru psalo o malé plodnosti Althanovy renklódy. Někdo ji svaloval na pilatku, jiný na nedostatek opylovačů. Přitom všem každoročně a bohatě kvete. Vyslovil jsem teorii, že nízká plodnost může být důsledkem infekce šarkou, vůči níž... celý příspěvek >
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 30.5.2014 Obsahuje fotku
Loňská nadúroda všeho se na letošní násadě musela projevit. Menší úroda se dá čekat i u takových držáků jako Angold. Naopak Aneta má násadu snad ještě větší.
Třešňový týden, 25.5.2014
Rivany mají horší plody už asi 3. rok po sobě, teprve zaščínají dozrávat, tak uvidím. Věřím, že je nahradí modernější odrůdy (Aranka, Adélka, Early Korvik, aj.)
Udírna, 24.5.2014
Umíte-li postavit pouze kamennou lokomotivu, pak jistě.
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
Kartony proti plevelům používám poměrně často, ale jen venku. Rozložím, propíchám, přikryju štěpkou, trávou. Ve skleníku jsem to nezkoušel, tam plevel nemáme.
Probírka Zorky, 23.5.2014
Nedělám si iluze, že by se PPV některým slivoním,  snad kromě Joja, vyhýbal,. U Vás snad ano?     Je-li tomu skutečně tak, že odrůda slivoně vyžaduje nutně k svému přežití lidskou asistenci, pak je skutečně vhodná na vyhození.... celý příspěvek >
Kristalon, 23.5.2014
Výbornou zkušenost na vinici mám s hnojivem VIVE Super NPK Zajímalo by mě, oč se účinek tohoto hnojiva liší od Krtistalonu, Hortilonu a jiných rozpustných hnojiv. Podle mě je to pouze o množství hnojivých elementů na jednotku ceny.A v tomto... celý příspěvek >
Probírka Zorky, 23.5.2014 Obsahuje fotku
Před časem psal dr. J. Kamiš o tomto myrobalánu a o nutnosti protrhat její plůdky kvůli dosažení odpovídající velikosti. Trochu mi to přišlo divné, slivoně jsem nikdy nbeprotrhával. Letos vidím, že se asi bez probírky neobejdu, nechci-li mít plody... celý příspěvek >
Prosím o radu jak zastříhnout angrešt a rybíz, 22.5.2014
Proč je chcete zastřihovat?
Stavba udírny, 20.5.2014
Maso jste vyhodil zřejmě kvůli něčemu jinému. Dub neobsahuje žádnou pryskyřici, dá se v pohodě použít na uzení, stejně tak jabloň.
Klasika - výběr sekačky, 20.5.2014
Holt Honda motory asi servismanům moc vydělat nedají. Já ho chápu.
Aké odrody?, 19.5.2014
1. Jste-li 160m vysoko a nejedná se o mrazovou kotlinu, vybrat si můžete jakékoli odrůdy. Je asi zbytečné volit jablka, jejichž největší (a často jedinou) předností jsou malé nároky na polohu. 2. Podmínkou pěstopvání zimních odrůd na jídlo je dobrý... celý příspěvek >
Banánové zimní, 17.5.2014
Možná máme jiné chutě. 
Zena a pila - poradi nekdo?, 17.5.2014
Pro Vaše skutečně epizodické využití pily bych se nebál koupit neznačkový a tedy finančně stravitelný výrobek - třeba Hecht. Řeči profíků o čínském papírovém nářadí, které se rozletí, jakmile se dotkne dřeva, musíte brát s rezervou. Kdyby tomu tak... celý příspěvek >
Cukr, cukr a jenom cukr, 17.5.2014
Není toho cukru moc? 24% nedokáží žádné kvasinky prokvasit. Výsledný kvas bude mít hodně zbytkového cukru a chuť jako polosuché víno.   A proč tolik těch kvasnic? V jednom sáčku je 7-10g, to se tam musí fakt nasypat 20 pytlíků? Není lepší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika