Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz - malé plůdky meruněk, 22.4.2014
tak katastrofa nenastala a ja mohu pochvalit francouzskou odrudu Kiotto, že je vzorná a plody po mrazíku nezčernaly
Moje nové tekvice 2014, 21.4.2014
pri 24st.mi prvni zacly klicit uz za 3dny
Názvy rostlin a keřů, 20.4.2014
vse nevim, tak aspon neco, takze 1.tavolník, 2.kdoulovec japonský 3.kalina 4.neodhadnu 5.mozna trojpuk-bez jistoty 6?   7.zlatobýl 8.? 9.kontryhel 10.tipuji Festuca-kdyz je to nizke, nebo ovsíř kdyz je to velka rostlina 11. rozchodník-Sedum... celý příspěvek >
Je toto vlnovník?, 20.4.2014
asi to bude ona, jeste vyfotim a hodim to sem
Je toto vlnovník?, 20.4.2014
pokud mam nektere listy u hrusni svinute do uzkych roliček, o jakeho skudce se jedna? diky
Ředkvičky, 19.4.2014
musim Mirkovi dat za pravdu, take mam zle zkusenosti i se vzchazenim semen od Sevy, nemuze se rovnat Semu ani Moravoseedu, já je mám jak ve foliovniku, tak venku - venku maji mene listu a i chut je lepsi-ostatne jako vsechno venku byva lepsi, jinak... celý příspěvek >
Ředkvičky, 19.4.2014
letos jiz sklizim redkvicky i z venkovnich ploch
Porek, 18.4.2014
pokud jde o letni por, tak je na nej nejvyssi cas, lze jej vysevat i primo, nicmene bych doporucil odrudu s kratsi veg.dobou, co se tyce poru zimniho, napr Elefant, tak prave nyni je idealni doba vysevu
Nebezpečny škodca, 18.4.2014
no kdyz se toho vsimlo i samodne idnes, tak je to co rici..
Co vaše réva? (2014), 18.4.2014
vcera mrazik v Čechách, dnes na Morave, myslim, ze tam kde to zmrzlo by se réva pestovat asi moc nemela, jen dobre terroir vydrzi prece prvni mrazik, uvidime co se po case v profi čsp.docteme
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
no zajimavy to je, ale ta cena...
Mráz - malé plůdky meruněk, 16.4.2014
co jsem tak nahlídl tak Čechy maji zitrek nejhorsi a Morava patecni ráno...
Mráz - malé plůdky meruněk, 16.4.2014
od doby co je tu dalnice (1km) a haly u ní 1.5km, je vody ve studních méně a vyrazne mene prsi, dokonce se vzdy tak 3x-4xdo roka objevi to, že u nás neprsi, na druhe strane pres dalnici ve meste huste prsi, nikdy ne naopak..takze asi mozne je snad... celý příspěvek >
Bezsemené stolní odrůdy, 15.4.2014
díky všem za reakce
Moje nové tekvice 2014, 14.4.2014
sel jsem neco pres dvacet odrud, take pripadne neco koncem dubna doseji, kdyby neco nahodou nevzeslo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika