Příspěvky uživatele - 65.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Která značka má nej servis, 11.3.2012
Spíš jen pro doplnění se zeptám zdejších odborníků na 560, jak to autotune zvládá přenastavení podle druhu použitého paliva / Aspen, N 98, nebo u nás používaný lihobenzin N 95 /??   j.c.
Kočky v zahradě, 4.3.2012
Koťátko je milé alety olezlý potvory co lítají po večerech z popelnic nemusím a to ani na zahradě.  j.c.
Oleje a aditiva, 28.2.2012
Není třeba chápat, stačí se seznámit s nabídkou. V nabídce S jsou v nabídce 2 oleje. Červený HP, zelený HP Ultra, H má v nabídce do dvoutaktů taky 2, HP a XP.
Postřehy z prvního uzení, 26.2.2012
Hópl bych na vzorek, mám to z Kohótek šalinó kósek.   Ať chutná     j.c.
Postřehy z prvního uzení, 26.2.2012
Zpracování bedny je pěkná, čistá práce. Zdá se mi delší délka kouřovodu. Nemáte v promrzlé zemi problem s vytopením udírny?? děkuji   j.c.
Pergola - dřevo z pily nebo z dodávky, 26.2.2012
Pokud nemáte moc zkušeností, oplatí se pokud máte po ruce ně.kterou z firem nabízející montované dřevostavby navštívit a některou z vám vyhovujících dřevostaveb si projít, prohlédnout popř nafotit, zejmena místa spojů, rozměrové dimenze sloupků,... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 19.2.2012
Zavírák je od Richarda.   j.c.
Ručně kované nářadí, 17.2.2012 Obsahuje fotku
zavírák
Ručně kované nářadí, 17.2.2012 Obsahuje fotku
Pane Pala, když už jsme si, jak bych tak řek z vaší strany potykali, dovolím si vám odpovědět. Damašek jsem sem zamotal s vědomím, že nijak zvlášť nevybočuje ze zadání tématu, z tohoto pohledu je fuk, jestli se jedná o kudlu nebo motyku. Víte,... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
pardon, zapoměl jsem pásovku.   j.c.
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
Nožík byl vyroben pomocí bucharu, kladiva, kalící pece a páru velmi šikovných rukou vy metalurgové.    j.c.
Ručně kované nářadí, 17.2.2012 Obsahuje fotku
V dobrých rukách vznikají předválečnými technologiemi velmi kvalitní výrobky které lze v oboru mnohdy označit za šperky.
Jablečný kvas, 13.2.2012
Těžko najít v tomto ročním období místnost s teplotou, v které by to      kvasilo. V souvislosti s Vašimi příspěvky mne napadá otázka, zda droždí a ušlechtilé kvasinky jsou to samé.???   j.c.
Odstranění pařezu, 12.2.2012
Smekám. Podvědomě tam vidím druhé kořenové patro a kůlový kořen. tohle bych dal tipuji tak za 3 víkendy. :)    j.c.
Archivace slivovice, 8.2.2012
Destilát pro archivaci po cca 3 měsíčním odvětrání jde do lahví se závitem na hrdle, zátkuji korkovou zátkou, šroubovací zátkou, poté to ještě přes zátku přelepím elektrikářskou vulkanizační páskou. Dobře by posloužila i smršťovací bužírka. Občas se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika