Příspěvky uživatele - 134.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatická závlaha ve skleníku, 26.9.2012
Jeden známy má takto poriešené zavlažovanie (1000 l nádrž napúšťa každé ráno, večer vypúšťa). Kontajner má vo výške odhadom 1-1,5 metra. Vraj to v pohode stačí. Čierna hadica so zabudovanými kvapkovačmi pospájaná polcólovou záhradnou hadicou s na to... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 23.8.2012
A kedy tie listy odstraňujete? Odstraňujete postupne, príp. všetky naraz?
Jablko podobné James Grieve, 23.8.2012
Kedysy dávno sme mali neznámu letnú jabloň, ktorá dozrievala v druhej polovici VIII. Sadená bola možno ešte v 60. tych rokoch. Teraz som dostal od známeho na ochutnávku James Grieve a vyzerá to tak, že je to ono.Ale narozdiel od kamarátovho JG naše... celý příspěvek >
Černání a vadnutí listů, 17.7.2012
Aj ja sa pripájam. Odišla mi takto mladá Konferencia. Hľadal som, čo by to mohlo byť, nič som na nete nenašiel. Teoreticky to môže byť tá fytoplazma chradnutia hrušiek, ako napísal Mr. Big. Pri príznakoch je však uvedené, že listy najskôr zčervenajú.... celý příspěvek >
Letný rez, 16.7.2012
Vďaka. Jedná sa mi napr. o konkurenčný výhon na kostrovom konári, pričom tento už je vedený viac-menej vodorovne, ak prerastá hlavný výhon, prípadne ak rastie moc bujne alebo zvisle. Tieto letorasty odstraňujem celé na jar. Napadlo mi, či by som ich... celý příspěvek >
Mlade slivky po celej zahrade, 13.7.2012
Mne sa takéto výmladky začali objavovať po spílení starej slivky. Treba ich odstraňovať skôr, na začiatku sezóny, keď ešte nie sú tak zdrevnatené. Podobný problém mám pod višňou. Raz som skúsil nejaký selektívny herbicíd (myslím, že Bofix), striekal... celý příspěvek >
Letný rez, 13.7.2012
Dobrý deň, ak v tomto období zakrátim bočný letorast na mladom stromčeku, vytvorí sa do konca sezóny na konci kvetný puk? Alebo tento zásah bolo treba spraviť už skôr (v júni)?
Střihání ostružiníku, 11.7.2012
Odrodené výhony je každopádne lepšie strihať už na jeseň.
Střihání ostružiníku, 10.7.2012
No a ja som zase čítal, že je lepšie strihať na jar. Ak sa ostružiny ostrihajú na jeseň, sú vraj citlivejšie na zmrnutie... Strihám podobne ako Big na jar, občas ale nejaký výhonok príde k ujme už v priebehu leta, resp. na jeseň. Zatiaľ som... celý příspěvek >
Višeň, 6.7.2012
Posledné dva roky mám rovnaký problém. Na jar višňa obalená kvetmi a plodov minimum...
Pleseň na uhorkách, 28.6.2012
Vďaka za reakcie. Pravdepodobne sa jedná o pleseň. Zatiaľ sú to izolované žlté škvrny - na liste max. jedna. V prípade svilušiek by bol zasiahnutý asi celý list. Ten Ridomil mi napadol preto, lebo s ním mám dobré skúsenosti na rajčinách. Zabral aj... celý příspěvek >
Pleseň na uhorkách, 27.6.2012
Dobrý deň, na uhorkách mám začínajúcu pleseň - zatiaľ malé, žlté škvrny. Už skôr som striekal kuprikolom - priznám sa, že neskôr, ako som mal. Čím teraz zastaviť začínajúcu pleseň? Pravdepodobne nejakým systémovým prípravkom - napr. Ridomil? Je niečo... celý příspěvek >
Aká je to odroda, 18.6.2012
Dobrý deň, zaujímalo by ma, aká odroda vydrží až doteraz - do polovice júna. Žiaľ, fotky už nedodám (zjedené ). Zo začiatku som myslel, že sa jedná o Idared, teraz som na pochybách, či vydrží tak dlho v tak dobrej kondícii, akoby bolo práve zo... celý příspěvek >
"Glejotok", 18.6.2012
Na niektorých plodoch sliviek sa mi tvorí priesvitný akoby  "glejotok". Zaujímalo by ma, či ide o mechanické poškodenie, zlá výživa, nejaká choroba alebo porucha. Nie je to vo veľkom rozsahu a asi každý sa s tým už asi stretol. Niečo podobné sa... celý příspěvek >
Správna prebierka plodov, 1.6.2012
Určite mi nešlo o zosmiešňovanie. To by som si nikdy nedovolil. Doteraz som bol v tom, že je to tak, ako som napísal. Preto ďakujem za objasnenie.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika