Příspěvky uživatele - 214.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to sypavka borova? Moze sa pouzit postrek aj v srpnu/auguste?, 28.8.2012 Obsahuje fotku
Cca 2 tyzdne dozadu mi zacali zltnut ihlicia na jednej Pinus cembre. Pozeral som forum a mam pocit ze je to sypavka borova. Prikladam aj foto, aby ste sa prosim pozreli, ci je to naozaj ono. Cital som na forach, ze to treba striekat v 14dnovych... celý příspěvek >
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 16.7.2012 Obsahuje fotku
pripajam foto jednej z mojich Petunii. Kupil som ich pred mesiacom, zavesil na pergolu, kde je priame celodenne slnko od 10 30 do vecera - juhozapad. Polievam ich kazdy vecer, pokial neprsi, dva krat do tyzdna prihnojujem hnojivom Kapka... celý příspěvek >
Parazit na Pinus cembra, 10.6.2012
Zdravim, po postreku Karate sa biele chumaciky na borovici objavili znova asi po 10tich dnoch. Tak som dal druhy postrek Mospilan. Biele chumaciky opat zmizli, ale za dva dni po silnom lejaku su tam znova. Mam cakat s dalsim... celý příspěvek >
Parazit na Pinus cembra, 29.5.2012
Dnes som na to dal postrek Karate lebo nic ine som nemal, ale uz som kupil Mospilan20SP a DI58. Myslite ze mozem dat pre istotu aj Mospilan, alebo radsej az neskor, aby som boroviciam neublizil? Dakujem, Matus
Parazit na Pinus cembra, 28.5.2012
Dakujem. Nasiel som na to Mospilan 20SP a Reldan 40EC, aj ked najradsej by som pouzil nieco bez chemie...
Parazit na Pinus cembra, 28.5.2012 Obsahuje fotku
Dobry vecer, objavil som dnes na Pinus cembra, ktoru som sadil pred dvoma rokmi, biele chumace a zosychajuce ihlicie, ktore obaluje konariky, vid foto. Mate s tym niekto skusenost? Chcel by som ju osetrit, kym nebude neskoro.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika