Příspěvky uživatele - 86.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromkový šeřík - jak tvarovat korunku?, 19.3.2013
Prosím o názor. Mám starý stromkový šeřík, který vloni v květnu takřka totálně vymrznul, ale zárověň vytvořil jeden silný výmladek. Nyní jsem zjistil jen několik pupenů na květ na koncích větví starého šeříku, který jsem se ale rozhodnul... celý příspěvek >
Mech na kompost?, 24.2.2013
Tam, kde jsou žížaly, tam je všechno O.K. Proces tlení prokazatelně urychlíte zalitím kompostu vápennou vodou, ovšem někde se uvádí, že vápno obohacuje otce, ale ochuzuje syny.
Krásnoplodka (Callicarpa bodinierii var. ´Profusion´.), 20.2.2013
Když jsem zakoupil dalšího jedince odrůdy Profusion, vysadil v těsné blízkosti prvního keříku, mělo to prokazatelně pozitivní efekt na tvorbu plodů obou rostlin, při druhé zimě došlo k totálnímu vymrznutí mladšího keříku-zvažte zimní ochranu... celý příspěvek >
Rider XF 140 HD, 20.2.2013
Před 5-ti lety jsem zakoupil stejný typ rideru u f.Mount.,v podstatě absolutní spokojenost/pozemek 4 000 m2/,mulčovací sada/není nutná/,po několika minutách sečení dochází k samovolnému ucpání vyhazovacího otvoru, doporučuji dokoupit vozík a ve... celý příspěvek >
Konference na kdouloni?, 19.2.2013
Pohled na pravidelně zasázené vysokokmeny ovocných stromů ve starých zahradách je impozantní, je zde zcela patrný myšlenkový pochod našich předků, nicméně sklizeň vyžaduje určitý sportovní výkon.
Krásnoplodka (Callicarpa bodinierii var. ´Profusion´.), 19.2.2013
Před 5-ti lety jsem zakoupil odrůdu Profusion, od prvního léta pravidelné kvetení a fialové plody, zcela bez nároků na půdu a umístění/zahrada kolem 350 m n.m./,výška do 60 cm.
Jaký muchovník pořídit?, 15.2.2013
Určitě A.Lamarckii, může být i Ballerina-oba v našich klimatických podmínkách spolehlivě prospívají, plody výrazné chuti, výška přes 4 m.
Sova loví kočku?, 22.11.2012
V okolí naší chaty dochází poslední půl rok k výraznému úbytku polodivokých koček, které se zde v posledních 10 letech spíše množily. Soused přišel s revoluční teorií, že kočky vychytává sova-pozemky máme prakticky těsně u lesa. Je to možné?
Boscova lahvice, 22.11.2012
Přidám taky názor-do bečky absolutně top. Letos 200 l.mače Hardyho máslovka, Boscova lahvice, zcela bez nároku na tvar plodu, pouze nutné sledovat dostatečnou zralost, důsledně odstranit "bubáka" a jádřinec, zavčas vypálit-v posledních 10 letech... celý příspěvek >
Choroba muchovníku, 27.9.2012
S muchovníkem olšolistým/MO/ mám podobnou zkušenost,2 roky stacionární stav/1 x zaplodil/,třetím rokem exitus/totální souš/-samozřejmě i přes pravidelnou zálivku-měl jsem 2 rostliny, obě stejný osud. Doporučil bych Vám odrůdu Lamarck,... celý příspěvek >
Korejská jedle - rezne jehličí, 20.9.2012
Nechci Vás strašit, ale u měl jsem na chatě stejný problém,10 letá korejská jedle nakonec letos totálně uschla/pozice polostín, závlaha pouze o víkendech-10 let to stačilo, pravidelné plození/.Že by kombinace pozdního mrazu a... celý příspěvek >
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 20.9.2012
Na naší letité zahradě máme odjakživa "štrůdláky" v severozápadním koutu pozemku-velká kulatá jablka-stará odrůda Sudetská reneta.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 20.6.2012
Opravdu klobouk dolů-úžasné. Jak dlouho Vám trvalo toto všechno vytvořit?
Vydatné deště, 13.6.2012
Rubinola silně napadená mšicí, jsem v podstatě proti chemii v zahradě, ale nyní nezbývá, než vyrazit do boje/insekticid/!
Proč nekvetl vilín?, 17.5.2012
Máte někdo vilín virginský?Kdy kvete?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika