Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaktus - jak ho zachránit?, 12.1.2013
Pokud by ten spodek byl měkký a kaktus by začal hnít, musela by se odříznout zdravá horní část a nechat několik dní zachnout. Je dobré na ní asi pod úhlem 45° seříznout žebra, aby se při zasychání trny nekroutily směrem dolů. Po zaschnutí ho můžete... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 11.1.2013
Napadlo mne, jestli ho něco nebolí, od čeho si nemůže pomoct, tak jsem mrkla na net a tam píší, že bezdůvodnou agresi kocourů vůči čemukoliv může způsobovat buď již uvedené nějaké zranění nebo i vnitřní onemocnění např.ledvin a doporučují návštěvu u... celý příspěvek >
Poradíte mi název rostlinky?, 11.1.2013
Je to něco sukulentního (crassula?), v každém případě hodně světla, v zimě pokud možno nižší teplota a omezená zálivka. Hlevně nepřelít, uhnila by.           Lída
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 10.1.2013
Mohu říct, že mnoho zahrádkářů)u nás v osadě) se zas ke starým odrůdám vrací. Naše osada vznikla v r.1954, tehdy byly sázeny klasické odrůdy, které v pohodě rostly řadu let. Budoucnost osady byla nejistá, málokdo sázel nové stromky. Pak se podařilo... celý příspěvek >
Samice se nechtějí nechat připustit, 10.1.2013
Jen jeden (třeba blbý) dotaz - a dáváte samici k samci??? Nebo mu si zkuste přidržet. Ale jinak mi to připadá ještě brzy, my jsme vždycky připouštěli (venkovní králikárna) až začátkem února, aby se mladí narodili až po největších... celý příspěvek >
Kaktus - jak ho zachránit?, 10.1.2013
A co se vám na něm nelíbí? Stárne... Pokud je ta spodní část na omak tvrdá jako horní (nebo tvrdší), je v pořádku. Jedině, že by byla měkká (že by hnila), pak by se to muselo řešit.           Lída
Zase růže, 10.1.2013
Sice si myslím, že nezakoření, ale zkusila bych to takhle: řízky namočit do stimulátoru, zasadit do květináče tak, aby ze země čouhalo jen 1-2 očka, zalít, přikrýt Pet lahví bez dna a bez uzávěru a nechat v té bezmrazé místnosti, občas zalít. Je to... celý příspěvek >
U vám také raší česnek?, 9.1.2013
Nemáte možnost přihodit trochu zeminy? Jinak zakrýt prý má smysl i třeba jen netkankou.           Lída
Zasychání listů - pokojový jasmín, 8.1.2013
Dejte do podmisky keramzit nebo kamínky a vodu tak, aby květináč byl nad vodou, bude vám to zvlhčovat vzduch kolem rostliny.    Lída
Poznáte rostlinu?, 8.1.2013
Souhlas, kohoutek...      Lída
U vám také raší česnek?, 8.1.2013
HK, sázela jsem koncem listopadu, zatím neraší (Vekan), ale také mám obavy, aby to nedopadlo jako loni... To mi přežila cca polovina...  Lída
Přesazení na jaře, 8.1.2013
Přesazovala jsem ještě větší - jen na dva roky trochu bržděný růst, teď už roste i plodí normálně. Ale chce to co největší bal a sestřihnout.  Lída
Zapěstování koruny, 7.1.2013
Já bych to udělala úplně obráceně. Nechala bych ve spodním patře 4 výhony do kříže, sestřižené cca o 1/3 na rovnováhu, ostatní výš bych dala pryč kromě terminálu, který bych zakrátila asi o 20cm nad rovinou zastřižených větví. Chtěla jsem přiložit... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 7.1.2013 Obsahuje fotku
Takhle se chytají krtci ve Versailles ...        Lída
Příprava půdy k osázení, 5.1.2013
Na jaře půdu jen urovnám, provzdušněná je dostatečně, pokud byla přes zimu v hroudách. A dalším obracením by se na povrch dostala stejná vrstva zeminy, co tam byla minulý rok...          Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika