Příspěvky uživatele - 172.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sušení barevného řebříčřku, 11.7.2008
potřeboval bych vědět co dělám špatně když řebříček suším zavěšené květy dolů a v průvanu.Většinou bílé květy zrezaví a barevné stratí barvü.Děkuji.
Mohu míchat postřiky?, 11.7.2008
Používal jsem hatrik a ten se ted přestal vyrábět tak které postřiky mohu míchat.Vždy jsem přidával listovou výživu a pár kapek jaru ¨jako smáčedlo. Jedná se o stolní vína.Díky
vinná réva pod přístřeškem, 28.5.2008
Mám pergolu po které se pne vinná reva, ted bych chtěl pergolu zakrýt polykarbonátem.Nebude to révě nějak vadit když bude pod sklem.
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 28.4.2008
Já jsem kosatce už dlouhá léta nepřesazoval ale na podzim je přihnojím granulovaným hnojem a brzy na jaře je přejedu travní sekačkou na nejvyšší možnou výšku.A letos mám strach že nevydržím ze sousedy jak mě budou závidět co už je tam nasazeno na... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 28.4.2008
Teď mě dovezli nějaké rostliny od fi.Sieberz ale jsem docela sklamaný, měl jsem objednáno zboží za 2500kč a dočlo mi za 1300kč s tím že následující položky jsou již vyprodány.Pochopíl bych že rostliny které se sází na jaře nemohou poslat před vánoci... celý příspěvek >
Jak dlouho se dá uchovat postřik, 28.4.2008
Prosím o radu jak dlouho se dá uchovat nespotřebovaný postřik.Díky
množení zlatého deště, 25.4.2008
Chci radikálně ostříhat keř zlatice, dá se nějak nařízkovat nebo jiným způsobem namnožit tento keř.Díky
už zase monoliozní úžeh, 24.4.2008
Už jsem viděl monoliosní úžeh v docela velkém rozsahu v zahrádkářských koloniích kolem Znojma.Je vidět že ti kteří nestříkali tak s tím budou mít problémy.Je to nemoc která se dá těžko přehlédnout a nenávratně strom postupně likviduje.Měli by sříkat... celý příspěvek >
Jak odehnat holuby ze střechy?, 21.4.2008
Nevím jestli je to téma do této rubriky ale zkusím.Máme na budově celoročně hejno holubů kterým se u nás líbí.Všechny otvory jsou pečlivě zavřeny ale i tak vydrží sedět na římsách a neustále se trefují chodců na chodníku.Prosím poraďte.
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 21.4.2008
Koupil jsem sazenice papriky a jsou nahrnkované po jedné sazenici.Nevím jestli bych neměl dávat dvě sazenice k sobě.
Žloutnutí listů antůrie, 21.4.2008
Prosím o radu co s antůrií když asi před měsícem začali hnědnout okraje listů.Mám přesadit nebo hnojit nebo co sní.Díky
český název pro Osteospermum, 18.4.2008
Prosím nezná někdo český název pro osteospermum.Snad ani žádný neexistuje.Díky
jak a kdy omladit břečťan?, 14.4.2008
Koupil jsem si elektrické lištové nůžky tak jsem je hned vyskoušel na břečťanu, vzal jsem to až na holé dřevo-vypadalo to docela nepěkně ale již se začíná probouzet tak si myslím že během měsíce bude zase zelený a docela omlazený.
Jak ostříhat dvouleté kvetoucí peckoviny?, 14.4.2008
Prosím o radu jak ostříhat dvouleté broskve a meruňky které jsou již v plném květu.Děkuji
Truhlík na sluníčku kromě pelargonií, 9.4.2008
Každý rok dávám na okna muškáty ale chtěl bych zkusit něco jiného-odpolední slunko je ale až nesnesitelné.Zkoušel jsem lobelky, bidens.solánum, verbeny..Snad jen molice v kombinaci s muškáty je přijatelná.Ale nemá někdo zkušenosti s jinou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika