Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rajce, 10.5.2013
Tak fajn, je pravda, že takto "postižené" jsou dvě Cherroly, které nejvíc vyhnaly do výšky, když byly ještě doma a vypadají nejbídněji. Melisa
Choroba rajce, 10.5.2013
I to moje? Melisa
Choroba rajce, 10.5.2013
Nahusto to není, v postatě sazenice stojí už několik dní sama. Je fakt, že předtím byla s ostatními v přepravce. Vršek vypadá zatím dobře, ale zdá se mi, že celkově se to horší. Před 2 dny listy vypadaly pobledle, teď už jsou tam ty suché... celý příspěvek >
Choroba rajce, 10.5.2013 Obsahuje fotku
Poradíte prosím, co to u nás škodí?
Rajčata ven?, 9.5.2013
Už je mám taky venku. Podle předpovědi to tady (Brno) na žádné drama nevypadá. Ale koukala jsem, že můj dokonalý systém značení druhů vzal za své už v počátcích - zmizely všechny černé švestky a žluté hrušky, zato mám náhle trojnásobně černých... celý příspěvek >
Obnova aleje, 8.5.2013
Ten pán ale píše o silnici čtvrté třídy... ne první.
Mochyně peruánská, 2.5.2013
Ale peruánské jsou menší, oranžové. Jedla jsem to na dortu a nebylo to špatné... :-)
Mochyně peruánská, 2.5.2013 Obsahuje fotku
Po čtyřech měsících růstu máme tohle - to asi není normální, že? Má to smysl vůbec vysadit? Rostlinky mají asi 2 cm.
Skákající škůdce na pokojovkách, 28.4.2013
Nic ale nedělá, zbytečné ho něčím mořit.
Polníček, 25.4.2013
Jak sklízet? Vytrhne se vždy celý trsík, nebo můžu odlamovat a zbytek poroste dál?
Kdy papriky a rajčata ven na balkon?, 21.4.2013
Jsou venku. :-) Ve velkých kelímkách a v přepravce, tak kdyby se víc ochladilo, můžou zase domů.
Kdy papriky a rajčata ven na balkon?, 20.4.2013
Zrovna jsem se chtěla zeptat to samé - necháte už sazenice venku i přes noc? Když podle předpovědi bude kolem 9 stupňů? Mám je zatím ve velkých kelímcích, takže jsou přenosné.
Co je to za květinu?, 19.4.2013
Tak je, kde má být. :-)
Co je to za květinu?, 19.4.2013
Dobrý den, nevím, jak naložit s informací "čím méně jej budete přesazovat, tím lépe vám pokvete". Rostlinka, kterou jsem získala, je malá. Je tedy lepší zasadit ji do přiměřeného květináče a časem přesadit, nebo rovnou do velké nádoby, že v... celý příspěvek >
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 19.4.2013
Nebo je v zarostlé zahradě akorát nenajdete. :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika