Příspěvky uživatele - 70.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
25 odrůd jabloní, 4.1.2012
Nepřu se o vhodnosti odrůd pro různé podmínky, ale znovu opakuji, že v tom je právě pan Vlastimil geniální, že svoji houževnatostí ty rozdíly smazává. Vypěstovat si v nepříznivé poloze Granny Smith, to chce odvahu. Někdo naříká, jak co nejde a někdo... celý příspěvek >
25 odrůd jabloní, 4.1.2012
Pokud narážíte na přístřešek pro Granny Smith pana Vlastimila (připomínající skleník), tak je právě úžasné to, že pan Vlastimil si postavil skleník právě pro jabloně a ne třeba pro rajčata, jako každý druhý. V tom je právě to kouzlo. Pan Vlastimil má... celý příspěvek >
Granny Smith, 2.1.2012
Samozřejmě. Přesto by mě zajímala poloha pana Vlastimila, případně i Vaše.
Pod praporem "zpátečníka", 31.12.2011
Ctihodný pane Vladislave z Kobeřic. Chtěl bych reagovat na Vaši zmínku o současné popularitě starých odrůd. Tuto popularitu jsem zaregistroval pouze u zásilkových obchodů ovocných stromků, kde jich je celkem slušný výběr. Jinak si myslím, že by nás... celý příspěvek >
Reliance (-30°C, žádný problém), 25.12.2011
Broskvoň Reliance vydržela v USA údajně až -35°C. Jaké s ní máte zkušenosti Vy?
Moravia, Gracia, Lednická žlutá, 25.12.2011
Potvrďte prosím nebo vyvraťte názor, že tyto odrůdy jsou již překonané, hlavně z hlediska kvality plodů. Děkuji.
Vlaška končí, 24.12.2011
Samozřejmě, že nejde o Vás, ale o Honzu z Vysočiny. Omlouvám se. Takže jak se letos Honzo měla Tvoje Vlaška?
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 24.12.2011
Děkuji za pochvalu pane Václave, ale příběh vykouzlil pan Miloš. Jemu tedy patří poděkování. Byl to příběh jako z knihy Příběhy slavných odrůd, kterou zde s oblibou používáme.
Beforest, 24.12.2011 Obsahuje fotku
Pan Miloš mě upozornil na starší kanadskou odrůdu BEFOREST, kterou pěstuje a píše o zajímavé originalitě chuti. Je to zamozřejmě velmi dobrý typ, najít nějakou starší odrůdu s dobrým buketem, ba přímo senzace, pokud by se to potvrdilo. Ovšem mít... celý příspěvek >
Astra, 22.12.2011
Vaše poznatky a zkušenosti jsou velice cenné pane Vladislave. Recenze Hardyho ve Vašem podání, jí jistě udělala velmi dobrou reklamu. Můj zájem o ní se tímto podstatně zvětšil. Chtěl jsem se Vás zeptat na jednu věc. Nechal jsem si poslat Děkanku a... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Mě by spíš zajímal názor Váš pane Rostislavíku. Váš i ostatních na všechny možné odrůdy. Přidejte se k hodnocení zde na portálu. Chtěl jsem ještě pozdravit pana Mittwocha k Rýmařovu. Dělám to takhle, protože na něj jiný kontakt nemám. Takže zdravím a... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Tohle jsou zbytečné dohady. Vede u Vás Blaník nebo ne? Teprve ho chcete nebo jak to je? Myslíte, že já mám nějak velkou zahradu? Zkoušet mě prostě baví. Co chci, tak to vyzkouším. Chuť u mě samozřejmě vede. Odrůdy, které mám rád v obchodě... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Vy jste mě samozřejmě vůbec nepochopil. Pokud Vám chutná Blaník, tak Vám může být jedno, jak se kde umístil. Prostě je pro Vás jednička. . 
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Něčím to asi prokládat musí nebo jak si to představujete Vy? Říkám Vám znovu, důležité je, co chutná Vám a podle toho si vybírejte. Koupíte si nějakou odrůdu, která se umístí někde na předních místech a pak stejně spokojen nebudete. Ale to je Vaše... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Tak se řiďte podle toho, co chutná Vám a ne podle degustací. Já tohle nějak nemůžu pochopit. Zkuste si sníst pár vzorků a mezi každým sníst třeba kus rohlíku (jak jsem slyšel, že se to dělá). První odrůdu vychutnáte naplno, pak už je to horší a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika