Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co napověděla letošní třešňová sezóna?, 15.6.2018
 Sklízíme osvědčenou Kordii 25 let starou.Letos zarodila skromně, byť její dominanta květem zářila.Do předčasné sklizně (o 3 týdny)zasáhl déšť, což nahradilo vrtulí plísní.V tom teple se nelze ani divit, že vedle vína je něco takové i na... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 13.6.2018
Do bazénu může napadat i listí větrem a pod.Asi by zabrala vzájemná ohleduplnost a k tomu vystačí dobrá vůle.Zákon těžko. AB
Povinnosti vlastníků pozemků, 13.6.2018
Děkuji za poněkud opožděnou reakci na můj příspěvek.Je vidět, že platí: jiný lid, jiný mrav.A např.Rakušané mají spíš uklizeno, než zapleveleno.U nás je kopřiva národním plevelem a na zákonná opatření kašleme, což je rovněž náš zlozvyk z... celý příspěvek >
Jak se zbavit kuny?, 15.5.2018
Někdo už napovídal, že tak, jako vlk i kuna respektuje cizí "teritory",které musí být ale řádně a pravidelně značeno.Hm, pánové to prý mají jednodušší...  AB
Dvojplody, 7.5.2018
Bude asi potřeba pohlížet na tento jev jako na siamská dvojčata a možná už o tom a příčinách prorůstání někdo víc ví. AB
Už roubovat?, 16.4.2018
Osvědčilo se mi: roubovat u peckovin anglickou kopulací na mladý obrost xze stromu na strom.Letošní rouby už raší a v pěkném počasí jsem to" robil "před měsícem.Za kůru peckoviny pro" hlídání mízy" jaksi oželím. AB
Kolik hrušek denně, 4.11.2017
Přehnaná konzumace hrušek a jiného ovoce s převahou cukru nemusí posloužit např.diabetikům.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 23.10.2017
Musím přiznat, že zpočátku byly naděje na dodávku kvalitní sadby i označení (zejména při vstupu do EU)větší.Něco se ale jaksi zvrtlo, dnes odborně zdatní prodejci jakoby vymizeli,(možná vymřeli).AB
Hrušeň na kdouloni, 15.10.2017
Kdoule jako taková je původně keř, který v důsledku svého kořenového systému vyžaduje kromě hnojení především umístění s dostatkem vody.Je zbytečné sázet hrušně s kdoulovým "podpníkem" tam, kde voda chybí.V dnešním suchu jí nejlíp sedí místo pod... celý příspěvek >
Solaris, 20.9.2017
Doporučuje se 16 až 18 st.C pro klidný průběh kvašení, kdy nepřeteče.
Refraktometer - poradte vhodny, 22.8.2017
Oběma přístroji byste měl naměřit shodné hodnoty, pokud jsou oba přístroje cejchovány ve stejných veličinách, což neuvádíte.Pokud nemají shodné stupnice, použijte převodní tabulky, které najdete na webu.Navíc existují další typy refraktometrů (pro... celý příspěvek >
Vosy - jak na ně?, 21.8.2017
Včelám se nedivím, když jsou celou zimu na řepném cukru.Všechno nesmí podléhat byznysu.
Vosy - jak na ně?, 19.8.2017
Včelstev vlivem chorob ubývá a proč?
Vosy - jak na ně?, 19.8.2017
Rovnováha platila platit bude : častěji než jindy nacházím uhynulého kosa, včelstev také ubývá, u divokých prasat se už dávno jednalo  o přemnožení (možná také díky přebytku a dosažitelnosti zdrojů potravy).Dnes černou uměle redukujeme, rovněž... celý příspěvek >
Vosy - jak na ně?, 19.8.2017
Tak nevím, ale letošní souboj s havětí všeho druhu (včetně klíšťat)se mně jeví jako "boj s větrnými mlýny",který nejde vyhrát.Ještě čekám na komáry.To, aby ptáci a vosy vydatně napadali zcela tvrdé, nezralé ovoce, se mně mockrát za dlouhá léta... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika