Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tegera a Černošická, 1.8.2013 Obsahuje fotku
A takhle vypadá Černošická u mne, přecejen mám asi teplejší klíma (je už plně zralá). Letos jsem se poprvé dočkal plodů - stromek plodí brzy, dužina ulpívá na pecce, ale jinak mi chutná. Byl jsem zvyklý na švestky až v září, teď je mohu jíst současně... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.8.2013 Obsahuje fotku
Tak se mi podařilo vypěstovat dýně Lunga di Napoli a Organge. Dýně už jsou celkem velké, mohu je nyní použít ke kuchynskému zpracování? Dočetl jsem se, že se dají na zimu skladovat. Kdy je mám utrhnout - až na podzim? Nebudou už moc tvrdé i se... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 16.5.2013
Díky za radu. Včera postříkáno směsí Omaitu a Falconu. Snad se to zastaví.
Nemoc novych hrusni, 14.5.2013 Obsahuje fotku
Díval jsem se jak takové napadení od vlnovníka vypadá, ale nevím, nevím. . Na fotce to vypadalo trošku jako vlnovník co znám z révy. Chtělo by to prozkoumat pod lupou.
Extremni roubovaci experimenty, 14.5.2013
To jako že blizna je opylena pylem z vlasntího stromku - samosprašnost?
Extremni roubovaci experimenty, 13.5.2013
Extrémně ranná plodnost - protože rodí už očko hned po vyrašení. Moc nadějí na plod si ale nedělám, ale zatím se drží.  Ale jinak semenáče broskve si drží docela dobře vlastnosti matky a otce. Proto má dost lidí broskve i z pecek.
Nemoc novych hrusni, 13.5.2013 Obsahuje fotku
Dobolte abych se vetřel i se svojí chorobou či škůdcem na hrušni. Myslím, že by to mohly být nějaké svilušky či tak něco. Poradí někdo?
Extremni roubovaci experimenty, 13.5.2013 Obsahuje fotku
A ještě extrémně ranná plodnost broskvoně.
Extremni roubovaci experimenty, 13.5.2013
Já jsem zkoušel roubovat extrémně brzy na jaře v únoru (12.2.) sladkovišeň Hortenzii na planý semenáč višně. I přes následné mrazy z něj mám dnes mladý stromek. Extrémně pozdní roubování jsem zkoušel při květu meruněk - ze stromu na strom. Také je to... celý příspěvek >
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
Při pohledu na 7 mě něco říká, že by to mělo být   Leontopodium alpinum - protěž alpská. Osatní tu bylo již asi vše určeno.
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 19.3.2013 Obsahuje fotku
Já jsem kopil rajče s názvem Yellow Grazzi Ribbed. Nezná někdo tuto odrůdu?
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 17.3.2013
Já jsem tu to broskev měl, později zašla a tak jsem ji vykopal. Vůbec toho však nelituji, jediný důvod pro zasadit Catharinu je výroba kompotů. Většina normálních broskví je v chuti lepší.
Broskev na myrobalánu, 16.3.2013 Obsahuje fotku
Na jaře 2011 jsem narouboval broskev Modřinku na mirobalánovou podnož (fotka níže), nyní je z ní už stromek, který jsem na podzim zasadil na místo. Víc zkušeností s broskví na mirobalánu zatím nemám. Rouboval jsem na mirobalán protože broskve mi v... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 16.3.2013
I na základě doporučení z tohoto fóra jsem letos zasel a roustou mi tato rajčata: Zlatava - (můj favorit), Tornádo, Torino, Idyl, Gold Krone, Green Zebra, Poličino a Pedro. Nově zkouším Zebru a Gold Krone, v obou případech jsem zvědavý na chuť,... celý příspěvek >
Fotky kurníku a slepic, 5.3.2013
Abych řekl pravdu nevím, musel bych se na to podívat. Co vím z hlavy, tak že stěrače jedou na autobaterii tj. 12 V, na jednom trafu je psáno 20 V to druhé je slabější. Zkusil jsem to zapojit a fungovalo to, tak jsem to použil. Fakt elektrika není... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika