Příspěvky uživatele - 92.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Talon 5,5 model AM 3053C2, 28.8.2011
Moc děkuji
Sekačka Talon 5,5 model AM 3053C2, 19.8.2011
Na sekačce mi odešel řemen a řemen zmizel bůh ví kam. Nevíte, někdo prosím rozměry řemene? Moc by mi to pomohlo, poněvadž v technických údajích nic není. Děkuji Cedivodová, Z.Cedivodova@seznam.cz
Slepičince - zálivka, 29.6.2011
Kdo má zkušenosti s přihnojováním květin a zeleniny s kvašeným slepičincem? Kolik dcl do 10 l konve, abych je nespálila? Díky za zkušenosti.
Hortenzie - diry v listech, 28.6.2011
Já bych si ještě tipla na kobylky zelené. Takhle mně prožraly listy datury. Nevím, jestli potom chcíply, když je jedovatá. Ale viděla jsem je přímo na rostlině.
Čantorie, Baušon, Kondrotek - kdo poradí?, 26.6.2011
Prosím o radu jak matu huňatou - zlikvidovat - má kořeny /hlízky/ které jsou velice křehké a rychle se množí. Mám ji v bramborách, ale nevím ¨jak ji zničit - je to velice složité. Šíří se moc rychle!!! Děkuji za každnou radu. Libuše
Kadibudka - plánek, 26.6.2011
Dobrý den, také řešíme stavbu kadibudky, ale spíše z hlediska různých povolení atd. proto bych poprosila o radu, jak jste to řešil Vy, jestli je nutné stavbu kadibudky někam hlásit, např. stavebnímu úřadu nebo mít pro stavbu nějaké povolení. Předem... celý příspěvek >
Prunus triloba - mandloň trojlaločná, 13.5.2011
mám ůplně stejný problém s usicháním po odkvětu a taky nevým co s tím byl bych vděčný za radu.
Svilušky na paprikách, 1.5.2011
Omite nevadí roztočům? A kde roztoče kupujete? U Nisorunu píšou že působí 50-70dní, svilušky nezabíjí, ale sterilizuje a nehubí dravé roztoče. Jen tam není doporučení na papriky :) Jitka
Svilušky na paprikách, 28.4.2011
Dobrý den, jak bojujete proti sviluškám ve skleníku, v obchodě mi doporučili Svilustop, který se skládá ze dvou částí:  Nissorun a Omite, ale na Nissorunu nejsou papriky doporučené. Máte někdo s tímto přípravkem zkušenosti? Jitka
DSK 316 K k 2taktu, 17.4.2011
Dá se připojit obraceč pvouk MF 70 k VARI DSK 316.Děkuji
Kdo krade vejce, 17.4.2011
díky za Vaši reakci... díky Vašemu příspěvku jsem se utvrdila v přesvědčení, že naše štěně afgána je opravdu tím, kdo vykradl naší sedící kačce vajíčka, podezření na něj padalo, protože se ochomejtal přesně tam...
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 22.3.2011
Vzhledem k tomu, že jsem se naučila vařit jídla s kuskusem, hledala jsem recepty a našla LILEK PLNĚNÝ KUSKUSEM.  Rodina si jídle oblíbila . Lilek se rozkrojí podélně a vydlabe se dužina. Pak vzniklé lodičky posoůím a nechám vypotit. Mezitím... celý příspěvek >
Skladba sadby na zahradě, 27.2.2011
Vhodní sousedé KOMBINACE PRO SMÍŠENÉ VÝSADBY V ZAHRADĚ Některé rostliny, vysazené vedle sebe, jsou si navzájem velmi dobrými pomocníky. Vzájemně se podporují v růstu, ovlivňují pozitivně chuťové vlastnosti souseda, chrání jedna druhou před... celý příspěvek >
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 23.1.2011
Možná, že to úplně nesouvisí s předchozími komentáři, ale probírá se tu Lanit Plast, tak bych se chtěl zeptat, jestli by se někdo nepodělil o názor na skleník Uranus (uvažuji o typu 9900 se 6mm polykarbonátem)? Jsme necelých 600 m.n.m., na pomezí... celý příspěvek >
Kdy otrhat Spartana?, 12.9.2010
Kdy otrhat Spartana? Jádra jsou jednou třetinou nahnědlá.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika