Příspěvky uživatele - 25.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedy v půdě, 24.10.2015
Dobrý den, Soused si nově natřel eternitovou střechu zahradního domku, předtím ji ale obrousil a kousky růžové barvy a eternitu nám naprášil do záhonků, malin a jahod. Nevím, kdy se to stalo, barva už je částečně omytá deštěm.Něco jsem shrabal... celý příspěvek >
Roste bujně, 4.4.2015
Podel popisu jsem si vybral Lake, myslíte, že Mars bude menší?
Roste bujně, 3.4.2015
Hledám nějakou moderní odrůdu ořešáku, aby brzy plodil, měl velké ořechy, a menší nebo malý vzrůst.
Dobré zahradnictví v Praze?, 3.4.2015
Prosím poradíte někdo dobré zahradnictví v Praze? Chci koupit ovocné stromky (třešně) a uvítal radu a velký výběr. zd
Roste bujně, 3.4.2015
Dobrý den, mám jednoduchý dotaz. Ořešák, který roste středně bujně bude menší strom, než ořešák, který roste bujně? ZD
Suchá větev, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, zdědili jsme dost starou a ořezanou meruňku, má už jen dvě větve jedna je letos skoro celá suchá, ale přesto na ní pár kvítků je, takže není suchá üplne. Mám ji preventivně odříznout, kvůli nemoci, nebo je to jedno a akorát bych... celý příspěvek >
Jakou merunku do Prahy, 1.5.2012
Dobry den, prosim poradte, jakou chutnou merunku. Mam misto jen na jeden strom, zahradku mame v Praze, takze je tu docela teplo, merunky tu jdou, bojim se ale moniliozy. Mame jeste jednu dozivajici merunku, ktera prave oscha. ta nova by byla... celý příspěvek >
Řez - poraďte, 4.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, přistěhoval jsem se na zahradu, kde jsou jabloně staré 15 - 20 let. plodí každá cca 5 jablek. Poradíte mi, co s nimi, jak je ostříhat? Děkuji Zdeněk
Hrabání listí, 22.11.2011
Kompostem se v tomto pripade mysli uz vlastne uzrala sypka zemina, nebo takove to mazlave pripominajici hnuj? ZD
Hrabání listí, 22.11.2011
Dobrý den, rád bych se zeptal, na hrabání listí, na podzim. Může se pod ovocnými stromy nechávat spadané listí? Říká se, že pod listím přežívají choroby a škůdci, na druhou stranu, listí chrání půdu a strom před zimou a dodává mu živiny. Vím jaká... celý příspěvek >
Maliník a meruňka, 11.5.2011
Dekuji, s temi zivinami se bat nemusim? ZD
Maliník a meruňka, 11.5.2011
Dobry den, chci vysadit malinik, vybral jsem misto, kam by se mi nejvic hodil, kde je nejvic slunce, je to ale 1-1,5 metru od merunky. Docetl jsem se, ze malinik hodne vycerpava pudu, mohl by oslabovat merunu? Diky Zdenek
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 26.4.2011
Docetl jsem se i jinde, ze Amur, Fialka a orena jsou tak nejdobrejsi, ale zaroven jesm cetl, ze potreba koupitodrudu ve spravnem obchode, umel byste doporucit? a mouhou tyto tri byt vedle sebe a dobre se opylovat? zdravi ZD
Dotaz na zimolez, umístění, 19.3.2011
Nebo malinu? nevim, rybiz mam, staci dva kere, chtel bych neco jedleho, protoze zahrada je mala, nemusi to byt nutne Zimolez, ani Aronie. ZD
Dotaz na zimolez, umístění, 16.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci si vysadit zimolez kamčatský, mám místo u plotu viz fotografie, slunce tam svítí přibližně od dvou hodin. Chci se zeptat, jestli může dobře růst v blízkosti vysoké jedle, původně jsem tam chtěl dát boruvky, ale myslím, že dostatečně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika