Příspěvky uživatele - 210.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo zná tuto rostlinku, 4.2.2011
děkuji za vaše reakce, fotečka je krásná i s pejskovým ocáskem, já jsem měla rostlinku asi světlejší barvy. Semínka jsem vysela do květináčku na okně, vzešly mi tři rostlinky, tak je opatruju, aby vydržely do jara. Ale jak tuto rostlinku ještě někde... celý příspěvek >
Čemeřice, 28.1.2011
děkuji za reakci a za fotečku,  moc se mi líbí. Budu se ji snažit sehnat, z Lukonu byly sazeničky slabé a v dalším jejich katalogu jsem zjistila, že je už nenabízejí, tak jsem myslela, že je s jejich pěstováním problém. Mi se čemeřice hodně... celý příspěvek >
Kdo zná tuto rostlinku, 23.1.2011
děkuji za tip, také mi připomínala ostrožku, ale vždycky jsem se setkala jenom s vysokou rostlinkou. No vzala jsem si z ní semínka a pokusím se vypěstovat znovu. Veruna
Gloxinie, 23.1.2011
když koupíte rostlinku v obchodě, je vypěstovaná většinou ve skleníku, kde má optimální vlhkost, proto když ji přinesete domů, tak může chřadnout. Ale u gloxinie ji vlastně můžete nechat zatáhnout a přestat zalévat, já ji dám třeba do skřínky do tmy,... celý příspěvek >
Čemeřice, 23.1.2011 Obsahuje fotku
posílám fotku mých loňských čemeřic, mám růžovou a bílou. Objednávala jsem od Lukon Glads čemeřice východní, které byly uprostřed tečkované, ale bohužel se neujaly. Pěstujete někdo tyto tečkované čemeřice a můžete poslat fotku? Chtěla bych vědět,... celý příspěvek >
Pelargonie drobnolistá, 23.1.2011 Obsahuje fotku
posílám fotku této drobnolisté pelargonky, Veruna
Gloxinie, 23.1.2011 Obsahuje fotku
posílám fotku gloxinie, která má menší květy, ale plnější, jde o vděčnou rostlinku, která kvetla od jara do léta, po odvětu přestanu rostlinu zalévat, dám ji do tmavší místnosti a když začne znovu rašit, přenesu ji na okno a začnu zalévat. Veruna
Guzmanie, 23.1.2011 Obsahuje fotku
posílám fotku mé guzmanie, kterou mám asi 7 let a dá se říct,  že po malých přestávkách stále kvete, jde o nenáročnou rostlinku. Ke konci kvetení vyrostou od kořene nové rostlinky, které nechám nějakou dobu dorůst, potom je odříznu od mateční... celý příspěvek >
Kdo zná tuto rostlinku, 23.1.2011 Obsahuje fotku
v létě jsem koupila tuto rostlinku a nevím, jestli to byla letnička nebo je to trvalka. Zná ji někdo? díky Veruna
Popelivka, 23.1.2011 Obsahuje fotku
pěstuji třetím rokem rostlinku, snad se jmenuje popelivka, mám dva druhy, je celkem nenáročná a ve velké zahradě se docela osvědčila. Myslím, že to není příliš běžná rostlina našich zahrad. Byla bych ráda, kdyby se na diskusním foru občas objevily... celý příspěvek >
Netýkavka - řízkování, 23.1.2011
díky za vaše reakce.No já už jsem bohužel netýkavku i osteo vysela, mám chalupu na horách a je to o něco chladněji, takže léto je kratší. Proto se snažím vysévat semínka dříve, venku mám skleník bez vytápění, takže v březnu se snažím rostlinky už... celý příspěvek >
Netýkavka - řízkování, 22.1.2011
skoro po roce se vracím k poslednímu příspěvku. Koupila jsem semínka osteospermum a netýkavky, dnes jsem je vysela do kelímku, "osteo" bylo jen 5 semínek a netýkavky 11, ale jsem ráda, že semínka byla aspoň vidět, že to nebyl jen... celý příspěvek >
Černooká Zuzana, 22.1.2011
ještě se chci vrátit k Zuzaně, také ji každoročně pěstuji, a to na mřížce kolem pergoly, nezaštipuji ji a přesto je dost hustá. Každoročně kupuji semínka v semenářství, a to sáček, kde jsou zuzany v různých barvách a přesto mi vždycky vykvete jenom... celý příspěvek >
Kokosové vlákno, 22.1.2011
děkuji za vysvětlení. Vermikulit jsem koupila. Teď už vím, proč petunky či surfinky moc nerostly, já jsem myslela, že potřebují rašelinu a tak jsem ji přidávala. Dolomit kupuji. Do truhlíků kupuji zahradnickou zem a tak se podívám, jaké Ph tam je.... celý příspěvek >
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 16.1.2011
paní Valinová, vaše truhlíky jsou úžasné, nic takového se mi nepodařilo. Přestože trvalky na záhonech mám krásné, v truhlících je to dost bída. Snad to přehnojím nebo nevím čím to, že je mám vytáhlé a málo kvetou. Řebříček gypsy, jak píšete, mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika