Příspěvky uživatele - 56.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahrada za švestku domácí, 17.8.2011
Hledání náhrady za Domácí je jako hledání svatého grálu... Jako velice slušná náhrada za Domácí velkoplodou je považována odrůda Gabrovska, její citlivost/odolnost vůči šarce si netroufám hodnotit - ochutnám teprve letos, příznaky na listech má,... celý příspěvek >
Co je to za ryngli?, 14.8.2011
Jen jestli každý neřešíme jinou fotku . Poslední z dotazů - foto z 13.8.2011 23:03 je dle mého nezkušeného názoru Zelená či její semenáč.
Co je to za ryngli?, 14.8.2011
Můj typ je Zelená či její semenáč.
Slivon Zurna, 14.8.2011
Jak dopadly velkoplodé myrobalány letos? Trochu koketuju s myšlenkou jejich budoucího pálení (mají-li více cukru), teda až si je seženu a vyrostou - sám jsem byl vždy proti, ale když už z různých zdrojů slyším, že palíli s obyč myrobalánů u cesty a... celý příspěvek >
Hniloba plodů, 13.8.2011
Souhlas. Nektarinky díky hnilobě a hmyzu (hlavně včelám!) téměř každoročně neochutnám. Už jsem špekuloval, jak strom zakrýt při dozrávání starými záclonami, ale stejně z toho sešlo. P.S.: Spory se někdy kumulují i zde na fóru...
Podnože a skladovatelnost, 13.8.2011
Děkuji za Vaše cenné zkušenosti a postřehy. Mám velice nízko očkované jabloně na M9 (pár centimetrů nad krčkem), tak zkusím, co to s nimi udělá - nemám už místo, tak je chci dát na okolní meze a jde mi jen o to, že na M9 je to blbost. Je mi jasné,... celý příspěvek >
Podnože a skladovatelnost, 12.8.2011
Zpravokořením-li stromek na M9 jeho hlubším zasazením, jak rychle vytvoří odrůda kořeny a jak rychle přestane být ovlivňována právě zakrslou podnoží? Předpokládám, že plodit bude brzy (s přihlédnutím k pěstitelskému tvaru) - budou tato jablka krátce... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 11.8.2011
Dobrý den. Těmi mirabelkami máte asi na mysli myrobalán (Prunus cerasifera), všudepřítomný to plevel mezí, železničních náspů... Předně: pokud si pěstuju podnože, provádím selekci - ty co rostou slabě, krpatě apod. vytrhám v průběhu sezony. Nechávám... celý příspěvek >
Šarka švestek, 8.8.2011
Pro jistotu si tedy pořiďte odrůdu odolnější vůči šarce. Co se týče doby zrání jednotlivých odrůd je závislá na pěstebních podmínkách (v rámci ČR se může lišit řekl bych až o 3-4 týdny v extrémních případech). Doporučil bych Vám čačanskou lepotici... celý příspěvek >
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Tak přece jen. ;-) (To bude drahé! ) Autorem článku je doc. Ing. Josef Sus, CSc., vyšel v hobby časopisu Zahrádkář. Na druhé a třetí stránce - Nectavit, Promis, Tolar - polské klony ´Domácí´.
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011
Je-li to reakce na mě: O těchto klonech Domácí jsem slyšel pouze zde na fóru (od Vás?).
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Autorem článku je Pavel Voráček (Fytos Plzeň), vyšel v hobby časopisu Zahrádkář.
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Autorem článku je Tomáš Jan, vyšel v hobby časopisu Zahrádkář.
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Autorem článku je opět doc. Ing. Josef Sus, CSc.., vyšel v hobby časopisu Zahrádkář.
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Nejsem Rosťa, ale něco ze Zahrádkáře v PC mám... Autorem článku je doc. Ing. Josef Sus, CSc.., vyšel v hobby časopisu Zahrádkář.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika