Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dobri susedia, 7.2.2011
Úplně stejná zkušenost s kombinací mrkev-cibule. Dokonce jsem v některém Zahrádkáři četla o seriozních pokusech s těmito sousedy a po tři roky dopadly stejně - jednalo se však o prevenci napadení mrkve, potvory napadly obojí. Elena
Neznámá, 3.2.2011
Prosím autora dotazu o doplňující info - původ rostliny (odkud ji máte) a zda listy na zimu opadávají, kde pěstujete. Díky. E
Divná choroba jablek, 2.2.2011
Domnívám se, že tato "skvrnitost" je způsobena otlaky při skladování a přepravě. V podmínkách chladíren a chvíli v obchodě se neprojeví až při delší změně prostředí. Elena
Neznámá, 1.2.2011
No, já nevím, ale asi jako obvykle jsem trochu mimo, mně spíše ty listy připomínají ně jakou kalinu, snad tušalaj? Elena
Prosím poraďte s kombinací zeleniny, 1.2.2011
Když se tu bavíte o špenátu, zkoušeli jste už novozélandský špenát "čtyřboč"? Patří k našim oblíbeným - sbírá se po celé léto až do zámraz, je to plazivka, snese zastínění, měli jsme ho pod stromy, kde nic jiného nechtělo růst, loni byl na... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 1.2.2011
Doplňuji tuto diskuzi jen proto, abychom se (nebo někdo jiný) zase neuvedli v omyl. 1 a 2 není Leptospermum, ale Chamelaucium uncinatum. E
Slimáci, 31.1.2011
Paní Marcelo, díky. Povšimla jsem si, že do bylinkového záhonu se jim moc nechce, ale nenapadlo mne nastrkat bylinky mezi kytky. A to já mám smíšené kultury moc ráda. Měsíčky a aksamitníky rostou téměř všude. Jeden rok díky samovýsevu rostly u nás... celý příspěvek >
Sněhová vločka, 31.1.2011
No, právě. S místem je problém vždy, je tolik krásných kytek, nejen pokojových, ale i letniček, které přezimovat nepotřebují, všelikerých druhů i odrůd ovoce - ale kam? Jinak, gůglila jsem také, podmínky by se splnit daly, na krámech se určitě objeví... celý příspěvek >
Slimáci, 31.1.2011
Paní Marcelo, podělte se, prosím, které bylinky odpuzují slimejše. Elena
Sněhová vločka, 30.1.2011
Paní Lído, smekám. Pravděpodobně jsem špatně zadala s překlepem nebo spíše s přepisem, hledala jsem v knize, opsala a potom špatně přečetla. Nacházela jsem jen na zahraničních webech. Budeme se po ní také pídit? Je pěkná. Elena
Určení pokojovky, 30.1.2011
Tipovala bych, že by to mohla být kohlerie. Elena
Chci novou meruňku, 30.1.2011
Ještě omluva za zkomolení jména a překlepy.
Chci novou meruňku, 30.1.2011
Pane Mičuriče, mám občas silný pocit, že všechna tato zjišťování a půdní rozbory a nevím co ještě se berou přííliš vážně. Je jasné, že pro pár stromků nepoletí zaahrádkář nechávat udělat rozbor půdy, navíc každý rok je to trošku jinak. Nebudete jeden... celý příspěvek >
Orchidea, 30.1.2011
Zadejte si tady vlevo do vyhledávání orchideje, pěstování orchidejí apod., objeví se Vám sposta plnohodnotných diskuzí a prima tipy a návody. Kousek níž je sekce Pokojové rostliny, nejne návody, ale i nááádherné obrázky z letošní diskuse. Elena
Sněhová vločka, 30.1.2011
Paní Lído, jsme asi vedle jak ta jedle. Sice jsme loňský příspěvek našly, ale opravdu leptosm. nemá "jehličí". Pro panazadavatele přihazuji další návrh - chamelancium - nutno hledat ve světě. Elena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika