Příspěvky uživatele - 44.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chraňte včely, 26.2.2014
Já to ale míchám za studena. Když je med zkrystalizovaný, pouze jej ve vodní lázni nahřeju opatrně a velmi pomalu tak, aby se začal roztékat a dal se přelít do flašky. Med (cca 20% objemu) pak doplním slivovicí a pak asi týden trvá, než se med ve... celý příspěvek >
Chraňte včely, 26.2.2014
"Smícháním medu a slivovice vznikne nápoj alespoň pro mne nepoživatelný". Tak u mne naopak vznikne nápoj velmi poživatelný, po nemž se všichni olizují. Navíc při jeho zvýšené konzumaci se nedostavuje bežný stav opilosti, která by se při pití holé... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
S tou vertikutací bych ještě posečkal do okamžiku, kdy tráva začne bujně růst. To bývá zhruba na začátku dubna. U nás nyní ještě neroste. Letos to sice vypadá, že se všechno rozjede dřív, než v minulých letech, ale březen je březen a může nás ještě... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 26.2.2014
"Třešeň aby plodila střih nepotřebuje a pěknou korunku si umí zapěstovat i sama bez zahradníkovi pomoci." Je otázkou, co je to "pěknou". Já to slovo považuji za hodně relativní pojem. Když to vezmu kol a kolem, tak pěknou korunku si umí... celý příspěvek >
Kdo poradí výchovný řez slivoně stanley?, 24.2.2014
Na "výchovný řez" je už ve vašem případě příliš pozdě. Tady už jsou karty rozdány.
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 24.2.2014
S vaším názorem bych si troufl polemizovat pane Stando, neboť pokud pan Petr letos ponechá horní patro bez dozoru a pokud sám neurčí, který ze současných šikmých výhonů má převzít dominatní roli a který z jejich pupenů se stane základem pokračujícího... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 24.2.2014
Já teda do toho nechci moc kecat, ale ty spodní větve se mi na založení koruny zdají moc nízko u země. Bude hrozit, že větve z takového "stromokeře" budou časem ležet na zemi. Výška kmínku 1,2 metru je řekl bych tak akorát (zlatý střed). Takže já... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 24.2.2014
Já vás musím pochválit. Jenom vás ještě musím upozornit na jisté problémy, se kterými se setkáte až vám to začne plně růst. Týkají se toho dočasného "keře". Počítejte s tím, že z ponechaných tažňů keře začnou růst dlouhé šlahouny, což je v... celý příspěvek >
Neujali sa všetky vrúble, 21.2.2014
Kruciš pane Stando, vy jste ale puntíčkář, napřed nic a teď tohle!Nicméně buďte ubezpečen, že pokud bych odřezával to mrtvé dřevo podle naznačeného schámatu, rozhodně bych tam ten zbytek příčného zářezu nenechal a snažil bych se to umělecky a pečlivě... celý příspěvek >
Neujali sa všetky vrúble, 21.2.2014 Obsahuje fotku
Já bych si to představoval asi takto.
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014
No, je pravda, že jste tam nějaký ten výhon s pupeny pro pokračování ramena směrem vpravo měl nechat, ale nic katastrofického se nestalo. Až Vám to začne růst, natáhnete si tam jiný letorost. Uvidíte, že jich budete mít k dispozici dost. S těmi... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014
Základní informace o odrůdě Picurka najdete třeba ZDE. Protože optimálně plodí na dlouhém dřevě, je vhodné řezat na tzv. "tažně". Tažeň je vlastně ohnutý loňský výhon. Vyberte jeden až dva tyto výhony, měly by být silné, zdravé a optimálně postavené,... celý příspěvek >
Letošní nezima a jak zahradničit, 21.2.2014
Ráno v 7.00 jedu autem přes Horažďovice, na teploměru -3°C, mlhavo a koukám - na starém komínu stojí čáp a pilně opravuje loňské hnízdo!
Neujali sa všetky vrúble, 21.2.2014
Bez ohledu na to, jaká doporučení zde zazněla, kdybych já řešil stejnou sutuaci na své zahradě, určitě bych neponechal uvedené místo na stromku jen tak, ale snažil bych se odřezat suché části dřeva až k příčnému zářezu vedle srostlého... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014
Panu Paľovi a Rostislavíkovi děkuji za upozornění, že Krystal lépe rodí na delším dřevě. Já jsem čerpal z následujícího zdroje: R. Sotolář - MZLU Lednice - Multimediální atlas, který krátký řez uvádí, jako vhodný. Nicméně pro jistotu jsem ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika