Příspěvky uživatele - 211.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická versus benzinová pila, 22.9.2010
Výběr je asi takový: 1. Dolmar PS 350 (nejlevnější na netu je za 7000)                      35 cm kub. 1,6 KW           ... celý příspěvek >
Elektrická versus benzinová pila, 22.9.2010
dneska vybírám a zítra napíšu uzší výběr
Elektrická versus benzinová pila, 22.9.2010
Tak nakonec po zvážení všeho pro a proti jsem rozhodnutý pro benzinovou. Teď ale jakou. Původně jsem uvažoval o cenové hranici 5000 ale z důvodu požadavku na alespoň trochu lepší kvalitu (dostupnost náhradních dílů, spolehlivost apod.) navyšuji strop... celý příspěvek >
Élektrická versus benzinová pila, 21.9.2010
Dík za vaše názory, na venkovní zásuvku jsem si letos nechal udělat chránič takže zase + pro elektrickou a máte pravdu, že to udržování benzinové by bylo pracnější. Ale zase si říkám co kdybych si chtěl do budoucna něco říznout v lese (žádný nemám... celý příspěvek >
Élektrická versus benzinová pila, 20.9.2010
Zvažuji koupi el. pily Dolmar ES.2135 ale ještě mě nahlodává benzínová Dolmarka PS- 45/35. Nevíte prosím někdo, jak je to s porovnáním výkonu el. 2000W (příkon) a bezínové 1700 W. Bude to asi tak nastejno? Pilu budu používat na zahradě v dosahu... celý příspěvek >
vyvažovačka na nože, 9.4.2008
Udělal jsem vložku na malé ložisko dle otvoru v noži, protože vrchní průměr ložisek není žádný shodný s otvorem v noži a do svěráku upnu hřídelku na kterou nasunu to ložisko. Je to jednoduchý na výrobu (pro soustružníka) a až moc citlivý na... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 13.7.2007
Dorý den. Řeším stejný problém a tak uvítám vaše zkušenosti. Dík  MH.
motorové vyžínače, 13.7.2007
Jaký motorový vyžínač v ceně do 5000 kč by byl nejlepší pro dosekávání po rotační sekačce (okolo plotu, stromů, záhonů a zdí )? Odhaduji, že by to bylo asi 15 -30 minut týdně. Zatím  mám v užším výběru Stihl FS 38 / Homelite F 2020 / Stiga ST... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika