Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grace Star, 18.10.2010
Vloni jsem přivezl více než 2 m špičák na G5 z Fytosu zhruba touto dobou(a nebýt toho, že pan Voráček osobně potvrdil, že jde o G 5- tak bych asi nevěřil, jak byl kmen silný)  , zasadil a řádně zaléval, stromek zakrátil až na jaře po mrazech,... celý příspěvek >
Podnož P 14, 16.9.2010
děkuji   za zdůvodnění   Adam
Podnož P 14, 14.9.2010
  P14 - pochází z Polska , když mi ji donesl kolega, označil ji jako podobnou M9 bral jsem to jako jistotu. Vzhledem k tomu, že je zasazena 3 roky a zatím nenaroubována a vedle byly M9  2 roky zasazené po dodávce... celý příspěvek >
Co je to za nemoc švestek, 4.9.2010 Obsahuje fotku
Prakticky to samé jsem držel v ruce ve školních sadech zahradnické fakulty v Lednici minulý týden  , obrazek připojuji, dotaz jsem vznesl odpověď byla - důsledek chladu, vzhledem k tomu, že nám přednášeli odborníci v oboru slivoní z této... celý příspěvek >
Rosana, Rozela, 6.8.2010
Musím říci vzhledem k mým zhruba 60 odrůdám na M9, JTE-E, M26, Jo-ha, JTE-G- že i na Vysočině to prakticky není problém, to co popisujete v podloží také znám, stromky však koření na těchto podnožích mělce a při výsadbě jim půdu zlepším ze zhruba... celý příspěvek >
Letošní problém s kvetením, 11.5.2010
Buhužel, letos se velmi projevily silné zimnní mrazy, kde dnes jednoznačně vidím, že stromky přece jen trochu chráněné, ať polohou nebo sněhem dopadli lépe než, ty které byly ve volném prostoru. Na třešních namrzly terminály, někde i větve (pupeny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika