Příspěvky uživatele - 182.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolie - pěstování a střihání, 13.8.2010
Dobrý den! Stříhat-nestříhat, také mě to zajímalo. Máme dvě velké magnolie, jednu fialovou a druhou bílou cca 15 let a nikdy jsme je nestříhali. Akorát během roku občas zakrátím drobné větve, které zasahují do cesty, pěšiny. Magnolie mají bohaté... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Jako malý kluk si podobný případ pane Vysloužile také pamatuji. Nad vsí létal Čmelák každou chvíli.Tenkrát nám spálil postřik půl zahrady, protože bydlíme na začátku obce sousedící s polem. Ani nevím, na co se to tenkrát svedlo, asi UFO? Samozřejmě,... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Myslím, že pan Alí snad vše odborně vysvětlil i zapřísáhlým ochráncům všeho živého vč. plevele. Herbicidy na bázi glyfosátu používáme v lesnictví běžně, bez vedlejších účinků na zvěř a drobnou zvířenu.   R.
Problém s pilou homelite, 6.8.2010
Souhlasím, těžko zde něco diagnistikovat. Zkuzte ještě pilu štelovacím šroubem T pro volnoběh poladit.
Výběr křovinořezu, 6.8.2010
Zajímavá diskuze Že už nějaký ten pátek pracuju jako lesník.ale tohle by mě nenapadlo řešit. Spíše křovinořezy skladuji podle místa v dílně, kdybych je oba měl mít položené vedle sebe, tak se v dílně nehnu, co tam je strojů a nářadí. Stavím je o zeď... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 5.8.2010
Kdyby jste si přidal cca patnáct stovek, mohl jste mít profi Stihl FS 350,kde je antivibrační systém a pracovní komfort na jiné úrovni, než u vašeho farmáře. Několik roků pracuju se Stihlem FS 450 a rukavice nepoužívám vůbec, protože má křovinořez... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 4.8.2010
Rozhodl jste se investovat cca 15 000Kč do křovinořezu. Mám na mysli Stihl FS 100. Nebylo by lepší si cca 3000Kč přidat a koupit si první profi křovinořez Stihl FS 350? Srovnejte si technická data obou strojů a posuďte sám. Z vlastní lesnické praxe... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 3.8.2010
To buďte rád, že Vám křovinořez sloužil dlouhá léta bez závady. Také jde o to, kolik jste s ním sekal za tu dobu hodin a co jste s ním sekal. Dneska už ta kvalita není, to,co bývala dříve. To bohužel platí u většiny výrobků.
Křovinořez Sharks SH 43, 2.8.2010
 Nákup nožů od Mountfieldu nebyl dobrý nápad. Loni jsem viděl zaseknutou část trojramenného nože našeho zaměstnance v nártu. Nůž se roztrhl na tři kusy a bohužel to dopadlo takto. Měl jste zvolit koupi kvalitních nožů od Stihlu, nebo Husqvarny.... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 31.7.2010
Pročetl jsem si starší návody ke křovinořezům Husqvarna. V některých návodech se píše "...Promýt jej v čisté a teplé mýdlové vodě. Před zpětnou montáží se přesvědčte o tom, že je vložka čističe dokonale suchá. Čistič vzduchu, jenž byl užíván po... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 30.7.2010
Nechci se s Vámi dohadovat o oleji v molitanu a ani nechci, aby nikoho trefil šlak Můj křovinořez takto mnou čistěný molitanový filtr funguje bez sebenších problémů denně v lese čtyři roky a to jej půjčuji. Jen jsem za ty roky vyměnil... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 30.7.2010
Já vím, že se filtr zamastí od karburátoru. V létě, když tráva dozrává, se při sečení na filtr nalepí drobné chomáče, které jsem musel u molitanu denně vyklepávat, nebo vyfukovat. Já jsem nikdy na filtr olej nekapal, opravdu,slyším to poprvé. Vy... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 29.7.2010
 Ještě jste se ptal, jak často filtr čistit. Výrobci motorového nářadí uvádějí denně. Já jsem molitanový filtr, když jsem s křovinořezem dělal denně v létě v lese čistil po 6až 10 hodinách práce, tj. každý třetí den. Ptáte se měnit-neměnit?... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 29.7.2010
Dobrý večer pane Brázdile! Vlastním křovinořez Husqvarna 335 RX, kde molitanový vzduchový filtr je také. Mé dobře odzkoušené čištění mol. filtru jsou takové. Do kbelíku, umyvadla si napustím teplou vodu, dokud udržím ruku, nasypu trochu prášku na... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 29.7.2010
Ještě Vám musím poradit Až si jakoukoliv pilku v pátek koupíte, nebo někdy. Zkuste se poptat na 5% slevu, popř. si řekněte o nějaký ten dáreček! Přeci jen, prodejce si na Vás vydělá a nějaká drobnost v hodnotě několika stovek ho nepoloží. U mě to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika