Příspěvky uživatele - 173.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uchovat semena zeleniny?, 10.3.2010
JÁ mám semínka zeleniny přes zimu v malých igelitových sáčcích, doma v suchu a v teple a hlavně v kufrě ve tmě.
Brzo nasazené salátové okurky, 10.3.2010
Dobrý den, Syn mi nabídl, že mi začátkem února zaseje (doma u jižního okna) papriky. Zasadil, ale abych měla radost, tak zasadil i salátové okurky. Ale to udělal špatně. Nejsou nijak moc velké a teď mají 3-4 listy. Přežijí? Jsou to salátové... celý příspěvek >
Kaktusy, 10.3.2010
Moc děkuji za rady. Ještě prostuduji jaké mám druhy a jak se o ně starat.
Kaktusy, 9.3.2010
Děkuji za odpověď. Chtěl bych se ještě zeptat. V zimě potřebují chladné místo, stačí kolem 10°C?
Pěstování ředkviček, 9.3.2010
Dobrý den, Kdy je možno zasadit ředkvičky? Můžu je nasadit ven i teď venku, když občas ještě mrzne?
Kaktusy, 9.3.2010
Dobrý den, můžete mi napsat základní informace o pěstování kaktusů? Jaké mají mít okno? Jaká má být zálivka? Děkuji.
Růžičková kapusta, 16.12.2009
Mám na zahradě růžičkovou kapustu, teď jsou mrazy a sněží. Jsou úplně promrzé a tvrdé, listy se dají lehko odlomit. (krmím tím zvířata), když mrazy trochu ustoupí a kapusta nebude zmrzlá, tak co s ní bude? Nepadne? nebo bude žít?
Hnůj, 28.11.2009
Ahoj zahrádkáři, mám na zahradě hnůj, ve kterém jsou výtrusy králíků, morčat.. Někdy zbytky rostlin, prostě normální hnůj. Jenomže.. pořád do něj někdo čůrá (chlapi). Chci se zeptat, jestli moč nemůže nějak znehodnotit hnojivo a že by rostlinky... celý příspěvek >
Sundavillea Red - rozmnožování, 22.10.2009
Ahoj, teď je už na množení pozdě, ale na jaře, až vyhodí nové výhony, tak odeber, namoč do stimulátoru, dej do hlíny, přiklop sklenici a zalej.Nemam problemy s množenim.
Pěstování mrkve a salátu, 28.9.2009
Potřeboval bych, poradit, jestli se dá přes zimu pěstovat doma nat mrkve (odřezaný vrch u mrkve, ponořený do hlíny, zalévaný.) Chtěl bych to pěstovat v zimě pro mou zvěř :-). Nebo nedal by se pěstovat doma přes zimu salát?
Pěstování mrkve a salátu doma, 25.9.2009
Potřeboval bych, poradit, jestli se dá přes zimu pěstovat doma nat mrkve (odřezaný vrch u mrkve, ponořený do hlíny, zalévaný.) Chtěl bych to pěstovat v zimě pro mou zvěř :-). Nebo nedal by se pěstovat doma přes zimu salát?
Inspirace k minijezírku, 2.5.2009
Ahoj, nemusiš tam davat jen minileknin.Ja tam mam dany normalni a krasně kvete už několikaty rok.Starou kotlinu jsem mam jako moje prvni jezirko, ted mam i plastove na 1000 l, ale na tu kotlinu nedam dopustit, dokonce mam v ni i čolka, asi se mu tam... celý příspěvek >
Čisté jezírko, 2.5.2009
Ahoj, ja mam plastove jezirko(1000 l), v něm 2 páry karásku, mimo to jsem si v obchodě s rybičkama koupila přípravek do jezirka, stal asi 200Kč, ale nespotřebuješ jej najednou, v obchodě ti poradi.Daji se take koupit plovouci rostliny, ale mě se zda,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika