Příspěvky uživatele - 3.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotační sekačka, 26.6.2009
koupil jsem si nevhodny stroj, to je docela mozne. Mozna, az me jich projde padesat rukama, budu chytrejsi ale to me uz bude 200 let. Ted jsem ale jeste hloupej zakaznik a tak jsem si nechal tenkrat (pred 3 roky) poradit. Byl jsem primo v Jikovu a... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 26.6.2009
bubnova sekacka na rovne plose seka dobre a bez problemu, staci ji lehce vest. Seka i vysokou travu. Problem nastane pri trochu nerovnem terenu a u me do vrsku. Mam 28% sklon, to je 16°. Pri nerovnem terenu uhyba velmi snadno doleva ci doprava,... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 25.6.2009
Pane Radek, ja tam tu strunu dostanu celkem v pohode, problemy s tim nemam krome nejakych malickosti vzhledem ke spatne konstrukci. To, ze konstrukce je vylozene spatna, musite sam priznat, a ne za vsechno muze nesikovny hloupy zakaznik. Kdyz jsme uz... celý příspěvek >
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 25.6.2009
Tak jsem napsal do fabriky, jestli by me nevysvetlili v cem je rozdil, misto vysvetlovani me poslali katalog. V katalogu maji ale problem v tom, udaje u obou, p4 nebo p5 nejsou kompletne uvedeny. Oba maji 20 HP, p4 ma myslim intec (to v katalogu... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 24.6.2009
to byla praxe doplneni struny
Čínský křovinořez, 24.6.2009
ja tam zadny srouby nemam, hlava je na zacvakavani. A prave date strunu, nastelujete, pridrzite u koliku, mezitim se struna asi tak trikrat povoli a rozmota, potom vezmete spodek hlavy a abyste ho mohl nasadit, tak ho musite preklopit a v tom vam... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 24.6.2009
ja myslim, ze ta hlinikova pruchodka neni az tak veliky problem, vetsi problem je ze tam treba nedrzi a u me nemela zadna pruchodka sanci se nejak vysoupat, ja jsem vsechny ztratil. HQ, kterou jsem mel drive, tento problem nemela, a ani se za 4 roky... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 24.6.2009
plisky se vymackaji, protoze jsou to z nejakeho polohliniku. Kdyby byly alespon z materialu jako perove podlozky, vydrzely by asi vecne. Jenze to by se musely zakalit. Takhle se vylisuji z blata a je hotovo. Tedy ja nevim kdo jste, ale zasazovat... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 24.6.2009
No tak vidite, jakej je to smejd. Chci je take zkusit zalepit, uz mam novou hlavu v aute ale chemopren, no ja nevim. Ten kdyz se trochu zahreje, tak nedrzi. Mozna k tomu jeste nejaky maly nyt nebo sroubek. A jeste chci zkusit dat na ten stredovy... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 24.6.2009
jestli vam mohu doporucit, tak si to s bubnovou sekackou poradne rozmyslete. Ja mam svah pres 16°, to je asi 28%. Koupil jsem si na to bubnovku Robus myslim 550 z Jikovu. Mam ji necele tri roky. A jestli chcete. tak vam ji hned prodam. Ale!! Seka... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 24.6.2009
zdrvim krovinaky, ja bych z cinskeho nemel strach. Mel jsem HQ, za ctyri roky obcasneho sekani prasknula ojnice na pistu, nebo jak se tomu rika. Oprava drazsi nez novy stroj. Nechal jsem si teda vnutit Partnera myslim 343, nechci ted bezet do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika