Příspěvky uživatele - 226.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 25.12.2006
Kupte jako já Hondu a máte klid. Výkon jak se patří, motor startuje na první škubnutí, při troše péče nesmrtelná a pokud jde o cenu, tak je výhodnější koupit kvalitní kus hned, protože jinak se Vám celá akce prodraží o cenu toho "předkola".... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac? No přece mizerné., 24.12.2006 Obsahuje fotku
V prosinci 2002 jsem si koupil OLEOMAC 952. První nádrž jsem ji měl na ponku a dvě hodiny jsem ji nechal zaběhnout. Olej Mounfield, benzn shell Natural 95. Pak jsem to krmil stejně, ale řezal jsem dřevo, kácel stromy, používal na stavbě při... celý příspěvek >
Ochrana před mrazem a snad i ohryzem, 29.10.2006
Vyzkoušel jsem netradiční ochranu před ohryzem a před mrazem. Vzal jsem izolační trubku z mirelonu (izolace na topení) a obalil jsem tím kmínek stromku. Na celé výšce jsem to asi dvakrát převázal. V minulé zimě jsem neměl jediný případ zmrznutí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika