Příspěvky uživatele - 76.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tera - výměna motoru za 4-takt, 22.12.2009
Zdravím, já jsem tuhle výměnu prováděl před rokem. Ty kolíčky co jsou na převodovce na Teře se vyklepnou a nahradí se jinýma které mají zhruba tvar T, oba vyjdou zhruba na 160Kč pokud je budete kupovat. Motor GSV 190 jsem koupil v Brně za 10500Kč,... celý příspěvek >
Mytí motoru malotraktoru, 9.12.2009
Samozřejmě..
Technika orby, 6.12.2009
Ty tupláky mají snad své opodstatnění pokud je vcelku optimálně, tam pomohou ovšem pokud je tam bahno tak je to s nima horší než jednomontážky. To raději jednomontáž a pořádně dotížit a pokud to ani nepomůže tak toho nechat a počkat až obeschne... celý příspěvek >
Vari - světlo, 16.11.2009
Mě se ty originální 6V žárovky ve vyšších otáčkách pálily tak jsem dopředu dal místo nich dvě 12V kontrolky a dozadu dvě sufitové taky 12V. Svítilo to s nima statečně a s pálením byl od té doby konec..
Zavazia do kolies, 3.11.2009
Ventilek tam stačí úplně obyčejný ovšem na teře ten efekt bude sotva znatelný..
Úprava Vari, 4.10.2009
Příliš to nepoznáte nebo spíše skoro vůbec, na to aby vzniknul jistý efekt by ten tlak musel být hodně malý aby se pneumatika promáčknula a vzniknul ten efekt. Tady můžete přijít jen o ventilek..
Úprava Vari, 26.8.2009
Zdravím, nějaké zkušenosti s tím mám. Pokud je optimálně tak řetězy netřeba, pokud je hůře tak stejně příliš nepomůžou. Záleží taky jaká kola máte na vozíku, pokud ta úzká skůtrácká tak je to problém, když je mokro tak se umí zařezat a je problém se... celý příspěvek >
Proč je Robi tak levný?, 5.7.2009
Když jsme před více jak dvaceti lety sháněly Terru tak tyhle Robiky byly dostupné taky ale byl tam problém se zadíráním motoru. Možná nyní když jsou lepší oleje ty problémy již nejsou.
Úprava Vari, 7.6.2009
No tak já měl s tou 190-kou stejný problém, měl jsem zato že špatná je spojka i když byla nová a nakonec se zjistilo že to točí necelé 3000ot/min. Stavte se s tím v tom servise a nechte si je změřit, ony ty motory bývají prý z fabriky většinou... celý příspěvek >
Úprava Vari, 7.6.2009
Pokud pojedete s prázdnou vlečkou tak by to problém být neměl ale tak to asi není.. Používal jsem Terru na dovoz dřeva, motor byl slabý tak jsem přešel na 190-ku Hondu. Bylo to o hodně lepší jenže kvůli průchodnosti jsem přidal dvoumontáže zlepšilo... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 12.5.2009
Zapoměl jste ovšem na 4-mix od Stihlu, ten můžete klopit veselo..
Technika orby, 1.3.2009
No tak z toho dvoutaktu bych strach neměl, pokud v kopcích s plným vlekem tak ať dvoutakt nebo čtyřtakt stejně oba pojedou pouze na jedničku. Vím o čem mluvím, měl jsem Terru, nyní tam mám 190-ku Hondu a hore do vinohradu jedu s plným vlekem pouze na... celý příspěvek >
Technika orby, 28.2.2009
Je potřeba ten pluh správně seštělovata potom sedí, většinou je chyba ta že když se pluh nastaví na velký záběr tak pak to táhne do toho boku. Co se orby týče zvládá i tu těžkou jílovitou, hlavně to krojidlo tu zem nakrojí takže ta stěna se pak... celý příspěvek >
Technika orby, 22.2.2009 Obsahuje fotku
Já jsem si krojidlo zhotovil z vysloužilého secího stroje a mohu jen doporučit, jde to o mnoho lehčeji..
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 12.2.2009
Byl jsem tuhle s motorem v servisu a prodávají tam ještě nové GXV 160 na Vari
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika