Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 8.5.2010
zasadil jsem placatou broskev-novinku, nestříkal a je hodně chycená, zřejmě je méně odolná.Těšíl jsem se nopak.ted abych někde koupil sříkačkua postřik.
Sternbergie, 7.5.2010
Sternbergie má řadu druhů nádherně kvetoucích cibulovin.Až Zatáhnou v létě, půjdou rozdělit na cibulky a podělit se s nimi.Objevuje se tady asi 10 druhů, jenom nemůžem najít Sternbergia colchiciflora.Já dosud nemám žádnou a tak začínám hledání tou... celý příspěvek >
Kiwi, 7.5.2010
vysevat j e v dobré ve studenem skleniku uz na podzim.potom na jaře klici.
Jedlý kaštan, 7.5.2010
já vloni koupil v supermarketu ty největší semena a vysadil do studeného skleníku.Tři jdou, tak snad to na opylení mezi sebou bude stačit
Asimina Triloba, 7.5.2010
pár pokusů a vyjde to a pak to bude stát zato.Na zimu se to trochu můžr zahrůbkovat-přihrnout hlínou a na jaře rozhodit.Fandím pokusům, já je mám ještě malé
Fíkovník, 24.4.2010
dá a snadno.vezmete-li semena ze sušených, nebudou vám plodit nikdy.Vezmete-li je z čerstvých, budou možná plodit, ale až za mnoho let.Píchnete-li ted do země větvičku z plodícího, už příštím rokem bude plodit.
Jedlý kaštan, 24.4.2010
Je pěkné, že jste se pustila do kaštanů, ale pozor na to, aby jste měla zaručeno opylení.Domnívám se, že je třeba mít nejméně dva blízko sebe, aby se opylily navzájem.A to různé odrůdy nebo semenáče. chtělo by to dát do googlu a prostudovat
Kiwi - zakoření?, 24.4.2010
Já v březnu dostal fůru dřevitých řízků z německa různých odrůd.Hned jsem to dal do vody.Gibridnaja zakořenila krásně, ted začínají kořenit Kiwai rouge, ostatní mají kalusy, zdá se že z některým ještě vyrostou i kořínky, ale jistě ne všem.Kolomikta... celý příspěvek >
Kiwi, 24.4.2010
Mrazíky byly zlé, asi to udělalo velké škody.Já jsem se ještě nedostal na velkou zahradu.Tady mám vše malé a v květináčích, tak jsem vše schoval do skleníku a topil tam petrolejkou a svíčkami, tak to přežilo.I maličké rostlinky kvetou u kolomikt.Ten... celý příspěvek >
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 24.4.2010
Napsal jste že ty a ty pocházejí z německa, ale vůbec nevíte, odkud je ten prostřední.Myslím, že je od našeho současného šlechtitele pana Vrány ze Zborovic.Ten má mnoho odrůd špičkových a nové patenty.Na Výstavách v Olom.,Věžkách a j. má žlutý... celý příspěvek >
Opylovač pro amarelku královskou, 22.4.2010
vím jenom o třešen Thurn taxis a Troprichterova.My tam měli nějakou višen blízko a plodilo to do strhání.Nebo se přenesl pyl na vzdálenost 50m z třešní, nevím jakých odrůd.Ted jsem si ji pořídil taky a musím uvažovat čím to opylím.Nejlíp by bylo... celý příspěvek >
Petrklíč, 19.4.2010
petrklíčů je moc druhů já mám na mysli ten žlutokvětý, který u nás v lesích místy roste a je chráněný zákonem, může se sbírat jen květ, je dobrý do čaje.Na slovensku se ale mohl, nevím jak nyní sbírat i kořen.Ten obsahuje mnoho saponinů.dá se z něj... celý příspěvek >
Fíkovník, 12.4.2010
dá se ze semen, ale bude plodit až za pár let a ještě není jisté jestli vůbec bude plodit.Z fíků se u nás doporučují jen takové odrůdy, které plodí i bez opylení.Na jihu to opylují vosičky, které u nás nežijou.Doporučuje se zasadit jen řízkované... celý příspěvek >
Minikiwi, 12.4.2010
dnes jsem byl ve Frýdlantě nad Ostravicí v zahradnictví u výpadovky na Pržno.Mají aktinidii kolomikta, metr vysoké, prý barví listy ale podle zbylých stopek po plodech jsem poznal, že jsou to samice.Asi jsou teda samosprašné a dokonce barví list, což... celý příspěvek >
Brusinky, 12.4.2010
známý mi dovezl ze slovenska z firmy která je někde na Oravě 5 odrůd brusinek, stojí tam prý 1euro kus.ještě jsem tady nic o brusinkách nečetl a sám o nich skoro nic nevím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika