Příspěvky uživatele - 70.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 14.4.2010 Obsahuje fotku
Na mé zahradě kousek od UL (260 m.n.m.), zatím meruňky nekvetou. Vypadá to, že to vydží až do konce týdne, kdy by se mělo konečně vyčasit.
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 10.4.2010 Obsahuje fotku
Dnes kousek za Ústím nad Labem (260 m.n.m.)
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
U nás je počasí podobné. Jsem rád, že to zatím pořádně nekvete, protože jsem na své zahrádce ještě pořádně na včelu nenarazil.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010 Obsahuje fotku
Ústecko, 260 m.n.m.
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 9.4.2010
Kousek od Ústí nad Labem jsou pupeny už také pěkně napučené, zatím mi nec nenamrzlo. HS
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 7.4.2010 Obsahuje fotku
K svému předešlému příspěvku zasílám ještě pár fotek svých (zatím) nekvetoucích neruněk :-)
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 7.4.2010
U nás (kousek od Ústí nad Labem - 260 m.n.m) byla již třetí ráno po sobě pěkná jinovatka. Meruňky naštěstí ještě nekvetou a doufám, že jim to ještě chvilku vydrží, i když nevím, nevím.
Strupovitost a padlí, kdy a čím, 30.3.2010
Dobrý den, letos bych chtěl poprvé své jabloně ošetřit proti padlí a strupoviosti. Chtěl bych se zeptat kdy mám poprvé provést postřik a jaký přípravek mám použít. Dále bych se chtěl zeptat, kolik postřiků je za sezónu potřebu aplikovat, a jaké... celý příspěvek >
Pitaya, 23.3.2010
Dobrý den, tak jsem zasadil semínka pitayi, kterou jsem koupil normálně v obchodě. Všechna vyklíčila, proto bych se chtěl zeptat, kdy je nejlepší čas na jejich přesazení a dojakého substrátu je mám zasadit. Rostlinky jsou asi jeden centimetr... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 18.3.2010
Já bych se ještě rád zeptal, jestli mohu o víkendu udělat ještě jeden postřik (Delanem), když jsem ve středu provedl postřik Championem. Bude mít tento následný postřik vůbec nějaký účinek, vzhledem k tomu že se broskvoním začínají pozvolna nalévat... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 17.3.2010
Já bych se rád zeptal, jaký přípravek mám použít k třetímu (poslednímu) postřiku. Na první jsem použil Kuprikol a na druhý Champion. Díky všem za radu. HS.
Prasklý kmínek u Glosteru, 17.3.2010
Dobrý den, dnes jsem si všimnul, že se mi na podzim zasazeném stromku Gloster utvořila na kmínku praslina dlouhá asi 20 cm, což je asi 1/4 poměrně silného kmínku. Gloster je na podnoži M 7. Nyní při tání sněhu stojí asi 2cm ve vodě.... celý příspěvek >
Bohemia Gold - jak ostříhat, 13.3.2010
Díky všem za rady. Stromek jsem už ostříhal. Výhony jsem zakrátil a prosvětlil korunu. HS
Bohemia Gold - jak ostříhat, 11.3.2010
Díky za radu. Na tu jsem tu dlouho čekal. Knih mám doma dost, na internetu jsem prošmejdil co se dalo. Proč se stromy řežou už jsem pochopil, ale nyní se pídím jak mám stříhat (speciálně u Bohemia Gold, který plodí na koncích letorostů).... celý příspěvek >
Strihani, 5.3.2010
Bydlím v paneláku, tak že se o topení nějak nezajímám . Díky všem za radu, pokračovat ve stříhání jabloní budu tedy, až se nám to počasí umoudří. HS
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika