Příspěvky uživatele - 94.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Syn mi posekal maliníky sekačkou, 28.9.2009
Maliny nepochybně vyrazí, ale jestli nepěstujete remontatntní odrůdy, budete patrně příští rok bez plodů.
Duo hrušeň, 25.9.2009
Mám zkušenost s pěstováním až 4 odrůd na jedné hrušni. Celý strom hrušek s krátkou skladovatelností bych nesnědl, tak prodloužím dobu konzumace. Doporučuji. 
Pokazil jsem kvas?, 25.9.2009
Já osobně, stejně, jako Tonda Ch. s kvasem nehýbám. Někteří odborníci ale - i v literatuře -  doporučují s kvasem pravidelně míchat. To by mohlo předejít plesnivění povrchu ovoce, ale já bych měl strach, že tím kvas zbytečně okysličím. Logiku by... celý příspěvek >
Závlaha ze sudu, 25.9.2009
Taky kvůli stále plné hadici je dobré mít na jejím konci kohout. Je-li sud s umístěn výš než terén, má voda jistou potenciální energii, tedy nejde o žádné perpetuum mobile.
Dá se ještě roubovat?, 25.9.2009
Pro Forkertovo očkování míza potřebná není. Pokud nezačne předčasně mrznout, mohla by očka ještě přirůst. Ale sám jsem v tuto dobu nikdy neočkoval, takže nevím.
Uzený kapr, 25.9.2009
Nevím, jestli mám správný postup. Porce kapra pokapu citlonem, osolím, někdy počesnekuju.  Po pár hodinách zaleju slaným lákem jako na maso. Udím po 12 - 24 hodinách. Doba uzení teplým kouřem je poměrně krátká - asi jako klobásy. Stejně... celý příspěvek >
Co to je?, 25.9.2009
Pane Skálo, roháči se v září nevyskytují v žádném množství. A už vůbec nelozí v hejnech po ořešácích. Paní Popelková bude nejspíš mladík, který se baví diskusí ostatních. Na jiném místě mu létají mandelinky bramborové do baráku. Stejný nesmysl.
Pokazil jsem kvas?, 24.9.2009
Nejlépe po celou dobu kvašení. Já to nechávám asi 6 týdnů, pak změřím cukernatost a jedu pálit.
Nemoc jabloní, 24.9.2009
Nemyslím si, že listy na prvním obrázku vykazují známky strupovitosti. U Topazu by to navíc bylo dost nepravděpodobné.
Co s bažinou?, 23.9.2009
Já bych se postupu navrhovaného zadavatelem a vzlínání vody nebál. Močál je patrně v místech, kde povrch země koresponduje s hladinou spodní vody. Zvýšením terénu o 20cm štěrku a půl metru hlíny dostanete spodní vodu cca 70 cm pod povrch a to je... celý příspěvek >
Dub červeny, 23.9.2009
Ona ta situace je složitější, než uvádíte nebo než tvrdí ekologičtí bojovníci. Srovnání s bramborami a kukuřicí, jak píše p. Stanislaw není úplně od věci. Kulturní rostliny nelze z přírody vytrhávat, patří tam stejně jako divoce rostoucí rostlinné... celý příspěvek >
Mohu vodu z bazenu přečerpat do studny, 23.9.2009
Máte-li v studni málo vody, budete jí tam mít málo záhy po naplnění bazénovou vodou. Navíc s rizikem kontaminace spodních vod.    Já v současnosti přečerpávám zelenou vodu z bazénu do sudů na dešťovou vodu a zalévám s ní. Už... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 22.9.2009
Ono mají pravdu všichni. Pořádně sladké švestky mohou mít až 25% cukru. V reklamách na Toptaste jsme se dočetli, že mají až 32%, ale tomu nevěřím. V takto sladkém kvasu může být problém, aby prokvasil veškerý cukr. Tam bude přislazování k... celý příspěvek >
Dub červeny, 22.9.2009
S jasanem máte pravdu. To jsem nejspíš spletl. Nicméně, zde je psáno, že dub červený snese kyselé půdy a exhaláty víc než ostatn í duby a je proto vhodný pro tyto zamořené oblasti. Možná bychom se na tyto nepůvodní dřeviny mohli dívat shovívavěji
Dub červeny, 22.9.2009
Ale zadavatel tématu nepíše, že by hodlal založit lv Čechách lesy červeného dubu.  Pokud vím, v zahradách i parcích rostou převážně stromy, které nejsou původní. Jeden strom snad ekologickou rovnováhu nezbourá. Co vím, třeba jasan... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika