Příspěvky uživatele - 184.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozbití kamenů, 23.4.2010
Trhací prášek se jmenuje Cevamit, dělají to myslím buď Češi nebo Slováci, dělá se letní a zimní. Je to v podstatě cement, který tuhnutím značně dilatuje. Dělal jsem s ním taky. V návodu doporučují dělat díru min. 3cm v průměr a nejlépe téměř skrz,... celý příspěvek >
Rozbití kamenů, 19.4.2010
Sbíječku si nechte na jinou činnost. Potřebujete vrtací kladivo, vrták 14mm dvouploskový a čtyřploskový. Do kamenu (čím tvrdší, tím lepší) navrtáte kapsy-asi 3 díry vedle sebe asi 1cm, hluboké asi 7cm. Vrtáte dvouploskovým. Pak dáte čtyrploskový a... celý příspěvek >
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 28.10.2009
Mě ten originál prasknul, možná už byl prasklý při přepravě, tak jsem koupil náhradní a kvalitou jsou s originálem nesrovnatelné-myšleno pozitivně. Výhodou je, že se nemusí nic upravovat, protože středová díra, tloušťka i průměr souhlasí.
Motúčko - elektrické kolečko, 30.8.2009
spíš než na svépomocnou stavbu (páč se tam nebydlí=riziko vykradení) vidím potenciál u starších lidí s domkem, kteří vozí dříví do kotle, uhlí do kotle, pohrabanou trávu na kompost atd. a přitom mají zahradu ve svahu.
Motorová pila do 6000, 28.8.2009
koupil jsem starší Stihl MS180C. Překvapilo mě, jak je lehká a jak se s ní snadno řeže, tedy ne rovné řezy, ale různé stavební oblouky, úhle, výřezy apod. Krásně ovladatelná, díky ergostartu velmi snadný start. Koupil jsem ji mý mladý na odvětvování... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 17.7.2009
Tak Asist doasistoval, flexa zasmrděla a chcípla. I přes ty molitany se tam dostal jemný prach.
Vrtací a sekací kladivo, 7.7.2009
to asi možná ano, ale tam kde dole končí betonek končí i základy domu a větší kladivo, které bych mohl mít k dispozici je jen kompresorová sbíječka a s tou se mi do toho nechce. Na spodní straně domu-víc vpravo-ten beton jde dobře, tady vlevo asi... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 6.7.2009 Obsahuje fotku
Tak s odstupem času můžu říct, že flexa díky molitanu přežila. Začal jsem také používat turbokotouče na beton, jde to s nima rychleji. Měl jsem je od někoho z aukra, byly levnější, protože prý po cestě do ČR zvlhly a na povrchu byly místy orezlé, tak... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 4.7.2009
Tak jsem to celé přečetl, zítra jdu koupit biolit. Dneska byla u nás průtrž mračen, šli jsme dávat kýble na půdu, protože opravujeme dům a na střechu ještě nedošlo, manželka otevřela jedno okno a říká pojď se na něco podívat, vycouvala, já tam vlezl... celý příspěvek >
Mountfield nebo přes internet?, 7.6.2009
neposoudím kvalitu zboží z Mountfieldu, ale pokud je ve hře i notebook Acer, tak říkám že kvůli tomuhle notebooku bych se do koupě nehnal. Prošlo mi pod rukama mraky noťasů a Acer je ta horší polovina.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 1.6.2009
přečetl jsem si jen posledních pár příspěvků, tak se jen chci pozastavit nad tím, že někdo chtěl asi sekat vysokou trávu strunou.. :-) Zkoušel jsem s mojí Stihlkou FS220 posekat asi 80cm trávu, bodláčí a bůhví čeho ještě strunou-čtverečkem 2,4mm a... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 20.5.2009
tu flexu víc šetřím, abych ji právě neupekl. Vedu v patrnosti.
Vrtací a sekací kladivo, 19.5.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem to tentokráte zkusil v OBI s Asistem. Zkouknul jsem i profiflexy na pultu-Bosch, Narex a tuším Makita jo a ještě zelený Asist za 2700, asi. Všechny větrání, žádný filtr, těžko říct, jak to vypadá uvnitř, možná lepší ložiska, ale elektrika... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 18.5.2009
možná zkusím ještě jedno hyperkolečko, ale potuním si to. Na flexu jsem netlačil, té jsem dával vydechnout, s tím 230mm kotoučem zdá se neměla moc sil (v betonu), ale dorazil ji spíš prach. S tím kladivem zkusím tolik netlačit. Je to asi 20cm... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 18.5.2009
přemýšlím nad tím už dva dny, co pořídit. Když pořídím něco lepšího z netu, stejně se možná reklamaci nevyhnu a bude to delší a dražší ještě o poštovné. Když si něco lepšího pořídím v kamenném obchodě, tak mě natáhnout co to půjde. S tou flexou a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika