Příspěvky uživatele - 122.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou jabloň?, 13.12.2009
Přikláním se k té resistentní Rubinole i když přesládlé odrůdy nemiluji.Zvednu s oblibou i zapomenuté Ontario.  AB
XXL sklenik, 13.12.2009
POdívejte se po JZD v likvidaci, někde mají docela zachovalá zelinářství.
Hrušeň nerodí - proč?, 1.12.2009
Pokud není blízko žádná hruška jako vhodný opylovač, vroubujte na jednu větev např.Hardyho, Boscovu, nebo Williamsovu a včelky nebo vítr by se měl postarat o opylení.Jen musíte s jistotou vědět, že jde o Clappovu.Ta má celou řadu opylovačů.  AB
Hrušeň nerodí - proč?, 1.12.2009
Kvete a plodí občas malé hrušky?To napovídá na vývoj plodů z neopylených semeníků (partenokarpie).Pokud víte, co je to za odrůdu, pak se zaměřte na opylovací možnosti.Pokud, samozřejmě,nepěstujete nějaký semenáč, nebo hrušeň netrpí nějakou... celý příspěvek >
Durancie, 24.11.2009
Co se týká duranciových odkopků, nejlepší kořenový systém je na odkopcích vzdálenějších od matečního stromu, blízké odkopky vyrůstají zpravidla na silnějším kořenu bez vlásečnic.A tam to zakořeňování odkopku déle trvá, pokud se vůbec odkopek... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 22.11.2009
Propad koláče nasvědčuje, že kvašení je u konce a také měření cukroměrem by to potvrdilo.Čtyři týdny je dost dlouhá doba, snažil bych se kvas vypálit co nejdříve, aby nedošlo ke znehodnocení kvasu plísněmi a octovatěním.Pološvestky patří mezi ranější... celý příspěvek >
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 18.11.2009
Mám s břečtanem bohaté zkušenosti, na plot se mně jeví moc dřevnatý a těžký, vyžaduje pevnější oporu."Psí víno" se mně jeví vhodnější.Co do jedovatosti břečtanu bych se o zvířata nebál, ta,stejně jako krávy, umí instinktivně rozpoznat, čím... celý příspěvek >
Vari - světlo, 16.11.2009
Jako svítilnu jsem použil reflektor z jízdního kola.Světla bylo dost.Tuším, že by tam měla být i předřadná indukčnost (cívka),zabraňující pálení žárovek.   Nejprve to vyzkoušejte bez ní.  AB
Ředění slivovice, 15.11.2009
K potravinářským účelům, a to je náš případ, není možné podle hygieniků, používat "ověřenou studniční vodu" bez certifikátoru,který není zadarmo a je určitou přítěží.Proto ta destilka, která rovněž podléhá určitým kritériím. Valaši,... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 14.11.2009
Ještě jeden zvědavý ditaz: odebírá si někdo při pálení tzv.prezidentskou nebo primátorskou padesátku? A jaké má s ní zkušenosti?  AB
Výsadba, 14.11.2009
Tazatelka musí nejdřív bedlivě zvážit, kolik má prostoru, co všechno chce mít a kolik.Podle toho jednat.Vysázet cokoliv na jakékoliv podnoži se většinou vymstí v každém směru, může to vést i k sousedským sporům.Dvakrát měř, jednou řeš! Potom nemusíte... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 7.11.2009
Destilku z vlastní destilační stanice, ne technickou z drogerie... Dnes i vody ve studánkách jsou často kontaminované a kvalitu by museli v pálenici dokládat rozborem...   AB
Ořešák vidlák, co s ním, 7.11.2009
Mám podobně natvarovaný ořešák s rozdvojením ve výši 2m.Zatím nepozoruji, že by se v úžlabí zdržovala voda.Asi bych tam natvaroval jehlancovitou stříšku a zbytky vody bych trvale odsával převislými textil. knoty nebo pásy.Vyplnit klín pěnou a... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 7.11.2009
Jsem toho názoru, že vaše studniční voda by se dala použít i bez převaření.Znám pálenici, která léta používala pramenitou vodu(ze studánky)k ředění slivovice a nic se nezakalilo.Dnes však raději používají destilku. AB
Slepice - kde se prodávají?, 6.11.2009
Bez uvedení názvu vašeho regionu vám asi těžko někdo poradí a nechat si posílat živé slepice z větší dálky je dražší.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika