Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky - kdy zalévat?, 15.6.2010
to Honza Když v blískosti rajčete nebo okurky zapíchnete klacek trochu s ním zakvrdláte a do vzniklé díry tvaru trychtýře nalijete vodu, máte hloubkovou závlahu také.Pepík
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 15.6.2010
Z naší rodiny bývám poštípán nejméně a přisuzuji to konzumaci tlačenky, po česku též presbuřt. Jeden plátek tlačenky, na to nakrájet jednu větší cibuli, trochu octa.Užívat vnitřně, nejlépe obden.Pepík
Svoz sena, 8.6.2010
Ze svých dětských let si pamatuju na svoz sena pomocí žebříňáku v tuningu místního koumáka.Na zadním kole žebřiňáku bylo přiděláno veliké řetězové kolo domácí výroby.Pohon obstarával motor ze zetky 125, možná pionýra.Jelo to pomalu ale pořád.Pepík
Sekání mokré trávy, 3.6.2010
Když už musím strčit ruce do prostoru nože, raději sundám fajfku ze zapalovací svíčky. Sich je sichr řekla matka představená... Pepík
Co vaše réva?, 3.6.2010
okr.Rokycany,400 m.n.m.    7letý Vostorg pěstovaný jako kordon má výhony přes 0,5 m, na každém 2 květy.   4letý Prim a Boskop Glory je na tom podobně.  Loni sazený Krystal vypadá také dobře.  7 letá Kodrjanka má... celý příspěvek >
Skudce vinne revy, 28.5.2010
Můžu nyní proti hálčivci-deformované listy-použít Sunmite?íky za radu.Pepík
Primule - jak udržet barvu, 24.5.2010
Proč šprýmař? Takhle se upravují barvy některých květin.Tuším že třeba ty neobvyklé barvy vřesů na různých prodejních akcích. Koupil jsem vřes s květy nádherné syté modré barvy.Povedlo se mi uchovat, úspěšně se rozrůstá, kvete světle... celý příspěvek >
Postřikovač s dvojčinnou pumpou, 24.5.2010
V pořadu Receptář na tv Prima z 23.5 byl záznam z výstavy Hobby.Starší pán tam představoval tlakový postřikovač zelené barvy s dvojčinnou pumpičkou.Zařízení vyvinulo velký tlak a aerosol byl velmi jemný. Viděl jste to někdo na vlastní oči na... celý příspěvek >
Uschlé listy na Meruňce, 21.5.2010
Doporučuje se postřik Horizon do plného květu.Letos jsem nestříkal a slabé větvičky a trny jsou zasaženy.Též se mi to objevuje na višni.Pepík
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 21.5.2010
Plzeňsko,400m. Redhaven, Cresthaven,Luna, zasaženy tak na 50 procent.Stříkáno okolo vánoc Kuprikol, na jaře Novozir a pak Dithane.Pokud budou nějaké plody, tak silně zredukovat jejich násadu, nechat jen pár na ochutnání, shrabat spadlé napadené listy... celý příspěvek >
Primule - jak udržet barvu, 18.5.2010
Zkuste ty bílé petrklíče zalévat vodou s přídavkem barevného inkoustu.Pepík
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 13.5.2010
Zkuste dát psovi do boudy natrhané pruhy látky na několik dní.Ty pruhy pak uvázat na keře kde nemáte plot. Musí se po několika dnech měnit.Pepík
Dřevo z jabloně - opékání buřtů, 7.5.2010
Nejhorší zkušenosti mám s větvemi modřínu.Jsou tak prosmolené, že i po téměř dohoření ohně se na buřtech usazuje kolomaz.Tvrdé dřevo stačí nechat pořádně rozhořet.Pepík
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 9.4.2010
Neuvádíte jaké vnitřnosti jsou v tomto karburátoru.Některé odsahují membránu,(jsou často v sekaček s motory BaS),může být vytahaná nebo méně pružná.Pokud je karburátor podobný jako u JAWA blahé paměti, může být též děravý plovák.Pepík
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 8.4.2010
Ve staré učebnici s názvem Ovocnářství (bohužel se mi po zapůjčení nevrátila) si vzpomínám o doporučení pálení vlhké slámy.Matně vzpomínám na doporučení možnosti použít staré pneumatiky.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika