Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meduňka, 10.4.2010
Meduńka se dá do jídla použít docela dobře, dávám ji do omáček, třeba do rajské. Taky z ní dělám sirup, je podobný tomu z bezinkových květů. Sušená nať mi vždycky zbývá, protože čaj taky moc nemusím, ale je příjemné ji svařit a přecedit do... celý příspěvek >
Osazení záhonu SZ, 8.4.2010
Tam se jim dařit bude.V podobných podmínkách mi úspěšně roste taky čechrava - Astilbe, bergenie, kapradiny, kopytník, tiarella, barvínek, zběhovec, hluchavka žlutá, prvosenky, orlíčky a srdcovka. Ty posledně jmenované jsem tam nesázela,... celý příspěvek >
Jaké keříky do stinného místa - pod vzrostlými stromy, 8.4.2010
Dala bych mahonii, ta snese snad úplně všechno. Hanča
Ako sa vola tato kvetina?, 8.4.2010
Jaterník podléška, na té skalce klidně, pokud nebude na plném slunci. Je to rostlina z listnatých lesů (podléška proto, že roste pod lískami). Dá se koupit (různé kultivary, i plnokvěté), a je to lepší i v případě, že ji potkáte v přírodě, ... celý příspěvek >
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 5.4.2010
Z lípy určitě ne, nejlepší jsou peckoviny /třešeň švestka/, ale výborně se udí olší a jakékoliv maso. je třeba podotknout, že je lepší dřevo zbavit kůry
Nejchutnější denivka, 2.4.2010
Nepodařilo?  Tak třeba tady. Opravdu jsou jedlé, jíme je a žiju . Hanča
Pěstování banánovníku ze semene, 23.3.2010
Který den v roce jste to slyšela? Jestli to nebylo na apríla... Hanča
Identifikace rostliny - pomoc, 21.3.2010
Fallopia aubertii - opletka Aubertova. Krásná, ale hodně se rozrůstá. Hanča
Které letničky klíčí na světle?, 19.3.2010
Tak o netýkavce jsem to nevěděla (ale semínka taky ne, a tak i když jsem je přihrnula, rostou jak o závod ). Hanča
Zkušenosti s firmou Bakker, 18.3.2010
Mám stejnou zkušenost jako paní Lucie,  v Lidlu jsem loni nakoupila levanduli "za hubičku", krásně se rozrostla a kvetla až do podzimu. Hanča
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 16.3.2010
Moc děkuju, ještě že jsem se zeptala, písek bych tam nehledala . Hned zítra se vydám nakoupit sazenice. Hanča
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 16.3.2010
Tenhle dotaz patřil k tomu krásnému salámovému kaktusu.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 16.3.2010
Micuko, to je moc hezká kytka, taky bych si chtěla takovou vypěstovat , ale není mi jasné, jaké má kořeny - jak v tom květináči drží? Hanča
Černý bez a výrobky z něj, 13.3.2010
Tak to je jiný lektvar. Ten můj (není tak úplně můj, recept jsem našla před téměř 20 lety v časopise Um, od té doby se u nás podle potřeby používá) je ještě daleko horší, naštěstí se nepije, ale inhaluje. Dělá se takhle - od každého... celý příspěvek >
Neznáte někdo název této rostliny?, 13.3.2010
 Podle květů a listů by to mohl být lilík mochyňovitý Nicandra physalodes. To hnědé dole je plod? Hanča 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika